AMETLIKUD TEADAANDED
eRIK Kinnistusraamat Äriregistri teabesüsteem Äriregistri ettevõtjaportaal
Otsingu tulemused  
Periood () - ()  
Leitud kirjeid kokku: 1
Kuvan: 1-1000


 17.09.2012Äriregistri teatedPrindi

Tartu Maakohtu registriosakond teavitab Äriseadustiku § 60 lõike 2 alusel, et alljärgnevad ettevõtjad ei ole registripidajale seaduses sätestatud ega registripidaja poolt määratud tähtaja jooksul esitanud majandusaasta aruannet ega mõjuvat põhjust, mis takistab majandusaasta aruande esitamist. Käesoleva teate avaldamisest 6 kuu jooksul võivad äriühingu võlausaldajad teatada registripidajale oma nõuetest äriühingu vastu ja taotleda äriühingu likvideerimismenetluse läbiviimist. Kui äriühing 6 kuu jooksul alates käesoleva teate avaldamisest ei ole registripidajale esitanud majandusaasta aruannet ega põhjendanud majandusaasta aruande mitteesitamist, ning äriühingu võlausaldajad ei ole taotlenud äriühingu likvideerimist, võib registripidaja äriühingu registrist kustutada. Kui äriühingu võlausaldaja või äriühing esitab käesoleva teate avaldamisest 6 kuu jooksul likvideerimise taotluse, otsustab registripidaja äriühingu sundlõpetamise.



Tartu Maakohtu registriosakond, Kalevi 1 51010 Tartu

1. osaühing "SER´", reg.-kood 10000432, Põhja pst 17-42 Tartu 50605, juhatuse liige Irina Ossipova (46309222754)
2. Rutt Raba osaühing, reg.-kood 10004720, Pärsti küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71103, juhatuse liige Rutt Raba (46005206035)
3. aktsiaselts "Rõngu Aed", reg.-kood 10018900, Näituse 5 Tartu 50409, juhatuse liige Toomas Rüütmann (36008300356)
4. Osaühing "HILFER", reg.-kood 10019041, Pikk 14-10 Võru 65607, juhatuse liige Ants Juur (35807186518)
5. osaühing REHTENS, reg.-kood 10023982, Vaba 39 Tartu 50104, juhatuse liikmed Matti-Elmar Fischer (34304212717), Toomas Petersell (36310312755)
6. Osaühing Silisek Ehitus, reg.-kood 10024728, Jakobsoni 33a-5 Viljandi 71007, juhatuse liige Toomas Tarma (36107210017)
7. Osaühing KERTANA, reg.-kood 10040360, Vaksali 3 Tartu 50410, juhatuse liige Konstantin Kotlov (37109092720)
8. Osaühing Profitro, reg.-kood 10050358, Oru tn. 26 Valga, juhatuse liige Raivo Raja (35405105716)
9. osaühing LONGWAN, reg.-kood 10051263, Raadimõisa 21 Vahi küla, Tartu vald, Tartumaa 50304, juhatuse liikmed Sven Kliimand (37401212722), Antti Tõrva (37212072744)
10. osaühing "REEFEX", reg.-kood 10051412, Ringtee 9-6 Põltsamaa 48106, juhatuse liige Helary Tennasilm (37712312713)
11. SPM Metsahaldus OÜ, reg.-kood 10058727, Papli 6 Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61715, juhatuse liige Oliver Luiv (38709020352)
12. Fjak OÜ, reg.-kood 10062120, Tamme 3 Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61715, juhatuse liige Margus Laats (37402046049)
13. Osaühing MeriKloon, reg.-kood 10077736, Sõmerpalu alevik, Sõmerpalu vald, Võrumaa 66601, juhatuse liige Lauri Aaspõllu (36401280361)
14. Lepaniidu Talu OÜ, reg.-kood 10081011, Lepaniidu talu Põru küla, Puka vald, Valgamaa 67210, juhatuse liige Tarvo Israel (37908082710)
15. osaühing "TAIVI", reg.-kood 10081583, Puiga küla, Võru vald, Võrumaa 65502, juhatuse liige Martin Tolga (38605036522)
16. osaühing LUNIN ja POEG, reg.-kood 10084959, Pihkva 107 a-25 Mustvee, juhatuse liige Sergei Lunin (35410122740)
17. Aktsiaselts "Inesta Grupp", reg.-kood 10085517, Betooni 9 Tartu 51014, juhatuse liige Riho Kikas (36208242726)
18. Lõuna Holding OÜ, reg.-kood 10101653, Teguri 30 Tartu 51013, juhatuse liige Tarmo Sõmerik (38411032722)
19. osaühing AAA Auto, reg.-kood 10104663, Maasika 13 Viljandi 71017, juhatuse liige Urmas Ritson (36206136038)
20. Aktsiaselts Vilma, reg.-kood 10105823, Turu 7 Viljandi 71020, juhatuse liige Peeter Lillestik (36910142716)
21. Lekivor OÜ, reg.-kood 10113410, Tähe 30-3 Tartu 50103, juhatuse liige Alo Paurson (38707012249)
22. Osaühing Korpiaho, reg.-kood 10124022,, juhatuse liige Tarvo Israel (37908082710)
23. osaühing Rostvärk, reg.-kood 10129172, Riia mnt.51-4 Viljandi 71009, juhatuse liige Toomas Aru (36303086011)
24. OÜ Ironolde, reg.-kood 10134948, maja 2-5 Vana-Kuuste küla, Kambja vald, Tartumaa 62033, juhatuse liige Urmas Kink (36312132745)
25. osaühing POLM, reg.-kood 10137935, Rosma küla, Põlva vald, Põlvamaa 63221, juhatuse liige Olar Järvloo (36006086529)
26. OÜ AGRIMARKET GRUPP, reg.-kood 10139294, Betooni 9 Tartu 51014, juhatuse liige Vitalijs Usolcevs (21.10.1976)
27. osaühing KEVIN SV, reg.-kood 10152656, Aia 9 Kallaste 60103, juhatuse liige Viktor Nukka (36812240278)
28. Osaühing Trepimees, reg.-kood 10156246, Tromsi küla, Põlva vald, Põlvamaa 63223, juhatuse liige Kalju Muruõis (35801166539)
29. Aktsiaselts Ravtrans, reg.-kood 10163571, Jakobsoni 17 Tartu EE2400, juhatuse liige Ravo Sabrodin (34307062711)
30. aktsiaselts GERD TARTU, reg.-kood 10172452, Vahi tn. 5 Tartu 50304, juhatuse liige Kalev Sakjas (37404132734)
31. osaühing "Need Neli Head", reg.-kood 10183728, Laulupeo pst 25 Tartu 51007, juhatuse liikmed Toomas Lunge (36312152759), Hendrik Luuk (37812122722), Lauri Liivak (37309062716)
32. OÜ AIVO JA KAIDO, reg.-kood 10183823, Kobela alevik, Antsla vald, Võrumaa 66405, juhatuse liige Aivo Ansip (36402036519)
33. osaühing ALPIOLA, reg.-kood 10183987, Uus 63-50 Tartu EE2400, juhatuse liige Anatoli Popov (34906152712)
34. osaühing TARE-TARVE, reg.-kood 10184337, Soola 10 Tartu 51013, juhatuse liikmed Elle Lõhmus (45004122712), Hilja Nöps (45302012720)
35. OILERK OÜ, reg.-kood 10191455,, juhatuse liige Mārtin¨ Ābolin¨ (061280-11356)
36. OÜ ESTSERVICE INVEST, reg.-kood 10213056, Vabaduse tn.35 Valga, juhatuse liige Valter Malm (32607275715)
37. osaühing LOOTUS XL, reg.-kood 10213346, Jüri 17 Võru 65609, juhatuse liikmed Alan William Gregory (36108310355), Robert Douglas Armstrong (35801280011)
38. R&D Energy OÜ, reg.-kood 10240691, Kaunase pst 65-15 Tartu 50706, juhatuse liige Vladislav Zujev (38512102756)
39. osaühing Guidotrans, reg.-kood 10241973, Kesk 3-6 Valga 68203, juhatuse liige Boriss Iljins (38608200095)
40. osaühing Areval, reg.-kood 10242744, Kirsi 4 Tartu, juhatuse liikmed Aare Semm (34910232733), Aavo Semm (34910232744)
41. osaühing KAUBAÄRI MADIK, reg.-kood 10244737, Kalda tee 8-34, Tartu 50703, juhatuse liige Margus Reinapu (36607162729)
42. Osaühing OM EHITUS, reg.-kood 10250554, Võõpsu mnt. 34a-15 Räpina, Räpina vald 64503, juhatuse liikmed Margo Ofitserov (37806246541), Erkki Leping (38004126514), Egon Vaher (38005036526)
43. AINTOM OÜ, reg.-kood 10251252, Aia 1 Luke küla, Nõo vald, Tartumaa 61601, juhatuse liikmed Toomas Sõõru (36906182737), Ain Pärtel (36803052758)
44. OÜ DIGICOM, reg.-kood 10251418, Rohu 4-48 Jõgeva, juhatuse liige Jyrki Juhani Marttila (36610062770)
45. OÜ Bach, reg.-kood 10254109, Otepää küla, Otepää vald, Valgamaa 67406, juhatuse liige Lauri Steinbach (38301305722)
46. OÜ Vaabina Piim, reg.-kood 10254188, Vaabina küla, Urvaste vald, Võrumaa 66502, juhatuse liikmed Einhard Reiljan (34702036513), Karl Nöps (35005186539), Jüri Lillma (36308036535)
47. Osaühing KIT AUTO, reg.-kood 10269826, Tila küla, Tartu vald, Tartumaa 60501, juhatuse liige Valter Teppan (35512142712)
48. OÜ Võru Video, reg.-kood 10269884, Vabaduse 12a Võru, juhatuse liikmed Eugen Kapp (35808186512), Urmas Kaiv (36602046510)
49. Osaühing Crispin, reg.-kood 10287830, Uniküla küla, Haaslava vald, Tartumaa 62102, juhatuse liige Veiko Ulp (36710252723)
50. osaühing VENTAK, reg.-kood 10288462, Põhja pst 25-39 Tartu 50605, juhatuse liige Andrei Kat¨kin (35707152746)
51. osaühing Corpus K & A, reg.-kood 10290967, Riia 90b Tartu, juhatuse liikmed Ants Korjus (33809012732), Koit Kõiv (35505262721)
52. aktsiaselts Kalfood, reg.-kood 10296421, Tänassilma sjk Viiratsi vald, Viljandimaa 70103, juhatuse liige Vello Lahesoo (34609096010)
53. Osaühing Heimi Kaubandus, reg.-kood 10297707, Kaare 3 Karksi-Nuia, Karksi vald 69103, juhatuse liikmed
54. aktsiaselts MORE HOLDING, reg.-kood 10302245, Taara pst 1a-8 Tartu 51005, juhatuse liikmed Peeter Kollom (35202172710), Aleksander Lammas (35906242724), Mattias Lill (35110302751)
55. Osaühing KOSTAR, reg.-kood 10303014, Järvere küla, Sõmerpalu vald, Võrumaa 66629, juhatuse liige Aare Kostabi (36012026537)
56. osaühing Raumet Kaubandus, reg.-kood 10315147, J. Kivistiku 1-36 Karksi-Nuia, Karksi vald 69102, juhatuse liikmed Toomas Metsa (36607166010), Ülle Metsa (46912176028)
57. osaühing ANN MLT, reg.-kood 10320332, Munamäe 18-5 Otepää, Otepää vald 67403, juhatuse liige Marge Tadolder (46706275722)
58. OÜ AUTOSKY GRUPP, reg.-kood 10332335, Paju 6b Valga 68206, juhatuse liikmed Risto Grossberg (38010225714), Kaupo Plakso (38106190240)
59. Osaühing VTM, reg.-kood 10334541, Vana-Võidu 349-8 Vana-Võidu küla, Viiratsi vald, Viljandimaa 70101, juhatuse liige Mart Vaiksaar (35811106034)
60. osaühing Profit Eesti, reg.-kood 10343907, Jaama 15-4 Jõgeva 48305, juhatuse liige Silvar Lõviste (37407082734)
61. osaühing ANKILT, reg.-kood 10352585,, juhatuse liige Ruslan Morozov (37702102712)
62. osaühing F PROJEKT, reg.-kood 10352600, Õuna 26 Tartu 50405, juhatuse liige Indrek Muug (38209302782)
63. OÜ SAMERA-SAN, reg.-kood 10354199, Tallinna mnt 7, Jõgeva, juhatuse liige Enn Zelinski (35309012732)
64. osaühing Apeks-Kag, reg.-kood 10355514, Uus tn 12- 28 Valga EE2500, juhatuse liikmed Enno Sommer (33606035716), Juri Andrejev (35908215715), Irina Krivonkina (46807055715)
65. OÜ Vikmar Mööbel, reg.-kood 10355773, Puiestee 114 Tartu 51013, juhatuse liikmed Viktor Liiv (35401252746), Margus Murula (36101260382)
66. OÜ ILLAS P.S., reg.-kood 10386259, Mooste alevik, Mooste vald, Põlvamaa EE2602, juhatuse liige Sally Pukk (45411152723)
67. OÜ GROVE, reg.-kood 10389654, Riia 130 Tartu, juhatuse liikmed Ants Kask (33809102718), Priit Aunison (34510062719), Helmer Sõrra (35803302739)
68. Osaühing Rema 1000 Viljandi, reg.-kood 10414458, Ilmarise 1 Viljandi 71007, juhatuse liige Rita Parfentjeva (190865-12365)
69. Osaühing KAPEK TOOTMINE, reg.-kood 10423150, Aardla 120-92 Tartu 50415, juhatuse liige Aive Aim (47307222757)
70. HAUSTON ARENDUSE OÜ, reg.-kood 10439004, Aleksandri 5-4 Tartu 51004, juhatuse liikmed Merle Rips (45008144914), Merrit Kiho (45903112716)
71. osaühing NÕUNI PUIT, reg.-kood 10440131, Nõuni küla, Palupera vald, Valgamaa 67501, juhatuse liikmed Rein Lehtmets (36812265712), Tõnu Tiisler (36706185733), Sulev Poderat (36606085724)
72. Osaühing Suure-Jaani Vana-Apteek, reg.-kood 10469656, Pärni 1 Suure-Jaani, Suure-Jaani vald, juhatuse liikmed Kaari Onni (47404266012), Rein Laane (34102056019)
73. OÜ GLOBODERA, reg.-kood 10472846, Aardla 25a Tartu 50110, juhatuse liige Kristi Raidma (47004252743)
74. Osaühing Perle Kaubandus, reg.-kood 10483873, Ringtee 8 Tartu 51013, juhatuse liige Vello Nõu (35005192754)
75. osaühing Elikante, reg.-kood 10504799, Soola 5 Tartu 51013, juhatuse liikmed Andres Kilk (35803122719), Meelis Virro (37906222747)
76. osaühing NOORMETS, reg.-kood 10512592, Väike-Rõsna küla, Värska vald, Põlvamaa 64001, juhatuse liige Heino Noormets (33109076534)
77. Osaühing Trust IKS, reg.-kood 10536477, Kreutzwaldi 53-13 Võru 65610, juhatuse liikmed Janek Kalamees (36808206519), Mare Kalamees (46405216511)
78. Osaühing Giantes Invest, reg.-kood 10537209, Ravila 47-69 Tartu 50408, juhatuse liige Raili Pihlas (48904200024)
79. Osaühing Frominer, reg.-kood 10546987, Jalaka 46-19 Tartu 50109, juhatuse liige Neeme Raig (33611272722)
80. OÜ Dinamor, reg.-kood 10567208, Loo 5-5 Võru 65607, juhatuse liikmed Anti Nassar (37105146529), Aigar Kõiv (37107156513)
81. osaühing Intro Meelelahutus, reg.-kood 10579679, Rahumäe 1-19 Karksi-Nuia, Karksi vald 69102, juhatuse liikmed Arlet Palmiste (37305220371), Almar Kalam (37608136038)
82. Osaühing Broccoli, reg.-kood 10582167, Lossi 41/42 Viljandi 71020, juhatuse liige Toomas Vahter (36104126038)
83. 3D Projekt Osaühing, reg.-kood 10585131, Kroonuaia 32B-1 Tartu 51007, juhatuse liige Taavi Tamtik (37511046018)
84. Osaühing Samico, reg.-kood 10595715, Tehase 2-5 Karksi-Nuia, Karksi vald 69104, juhatuse liikmed Hannu Tapani Suli (28.05.1963), Matti Millistvere (36411026010)
85. osaühing Faabio, reg.-kood 10608085, Jalaka 7 Tartu 50113, juhatuse liikmed Jaanus Karro (36701172743), Signe Karro (46704062735)
86. OÜ Fieldgrass, reg.-kood 10609860, Tamme talu Kõduküla küla, Rõngu vald, Tartumaa 61001, juhatuse liige Endel Sova (36410046514)
87. Sportnet Spordiinfo OÜ, reg.-kood 10626387, Tihase 40-4 Tartu 50416, juhatuse liige Veiko Ulp (36710252723)
88. Roderex OÜ, reg.-kood 10626663, Linnu 41-2 Tartu 50416, juhatuse liige Liidia Valge (46506032718)
89. OSAÜHING ATTENZIONE, reg.-kood 10627680, maja nr 17-7, Laeva küla, Laeva vald, Tartumaa 60601, juhatuse liige Erki Graf (37801182722)
90. Samedi OÜ, reg.-kood 10630819,, juhatuse liikmed Martin Porman (38211156525), Vahur Salu (38305112724)
91. OÜ Kintema, reg.-kood 10630848, Kuperjanovi 7-31 Valga 68207, juhatuse liige Heiko Kulasalu (38808205711)
92. Osaühing Palmevel, reg.-kood 10632936, Elbi talu Jämejala küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71024, juhatuse liige Raimo Oolo (36102184916)
93. Osaühing Seldon, reg.-kood 10646230, Tehnika 2 Viiratsi alevik, Viiratsi vald, Viljandimaa 70101, juhatuse liige Andrei Poli¨t¨uk (37201040252)
94. Osaühing Täks Kaubandus, reg.-kood 10646973, Männiku 2-4 Karksi-Nuia, Karksi vald 69103, juhatuse liikmed
95. Osaühing Nõmmevälja Puit, reg.-kood 10659415, Jakobsoni 33a-5 Viljandi 70005, juhatuse liige Reilika Resev (47811126017)
96. OÜ FACTUM, reg.-kood 10664853, Tähe 127 Tartu 51013, juhatuse liige Urmas Lepa (36911070241)
97. OÜ Foods & Motell, reg.-kood 10666533, Turu 17-21 Tartu 51004, juhatuse liige Mairond Mark (38305032721)
98. Smarteks Biodiesel OÜ, reg.-kood 10679487, Painküla tööstuspark, Painküla küla, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48422, juhatuse liige Aivar Tõnisson (35503072728)
99. OÜ JANOVAIN, reg.-kood 10694038, Kesk 15 Põlva 63308, juhatuse liikmed Jaanus Orro (36607016536), Vaike Nilbe (44906066528)
100. OÜ Räni - Pesu, reg.-kood 10694995, Aardla 118-1 Tartu 50415, juhatuse liikmed Inno Allekõrs (36905082726), Erkki Allekõrs (37304052717)
101. Estreman Impeks OÜ, reg.-kood 10695990, Pikk 4 Võru 65604, juhatuse liige Jüri Fedotov (38602112740)
102. IG-TO OÜ, reg.-kood 10696540, Anne 1-78 Tartu 50604, juhatuse liige Igor ´uravljov (36512262723)
103. OÜ Menaad, reg.-kood 10697120, Fortuuna 17 Tartu 50603, juhatuse liige Urmas Lübek (36806132743)
104. Unity Web Group OÜ, reg.-kood 10697522, Aakaru küla, Kambja vald, Tartumaa 62001, juhatuse liikmed Ott Puija (37207206531), Marko Tiirmaa (37404216529), Algimantas Akmenskis (37502186532)
105. Roswar OÜ, reg.-kood 10698728, Nõlvaku 1 Elva 61506, juhatuse liige Meelis Leppik (37208232732)
106. Osaühing VMB Grupp, reg.-kood 10719324, Lastekodu 4/3 Viiratsi alevik, Viiratsi vald, Viljandimaa 70101, juhatuse liige Heino Sadam (35310296039)
107. Osaühing Kenson, reg.-kood 10724615, Vabaduse pst 8 Võru 65609, juhatuse liige Anti Nassar (37105146529)
108. OÜ VESTEBAUM, reg.-kood 10736162, Vanemuise 21a Tartu 51014, juhatuse liige Aivo Pärn (36802262761)
109. Osaühing DUTCH HOUSE, reg.-kood 10736506, Rüütli 5-1 Tartu 51007, juhatuse liige Anton Suvorkin (37811192733)
110. OÜ Priiduaia talu, reg.-kood 10736647, Luhametsa küla, Antsla vald, Võrumaa 66301, juhatuse liikmed Allan Siig (37307206523), Anneli Siig (47309156519)
111. OÜ RAMATEX, reg.-kood 10737537, Silikaadi 2-5 Võru 65605, juhatuse liikmed Peeter Robi (36809082732), Aare Rjabov (36203246537), Tõnu Jäädmaa (36609256518)
112. Weber Trading OÜ, reg.-kood 10737658, Lunini 40b Tartu 50406, juhatuse liikmed
113. OÜ SPEKTER DISAIN, reg.-kood 10739211, Kalevi 112-2 Tartu 50104, juhatuse liikmed Jaak Koppel (36605170319), Andres Kaup (36808062757), Andres Loorits (36611160330)
114. Osaühing Lossihärra, reg.-kood 10765264, Lossi 2 Karksi-Nuia, Karksi vald 69104, juhatuse liikmed Hannu Tapani Suli (28.05.1963), Matti Millistvere (36411026010)
115. OÜ TAMME PUHKEMAJA, reg.-kood 10768506, Vadsa küla, Rõuge vald, Võrumaa 66201, juhatuse liikmed Kristjan Kurm (37508080280), Külli Tuisk (46411190323), Hillar Kurm (35108010215)
116. OÜ VATIKA, reg.-kood 10768601, Anne 47-4 Tartu 50703, juhatuse liige Katrin Metslang (46511112711)
117. OÜ MILBERT, reg.-kood 10768877, Tellisaare 7-9 Jõgeva 48304, juhatuse liige Alo Teder (36111182773)
118. OÜ FINESTOS, reg.-kood 10768914, Betooni 9 Tartu 51014, juhatuse liige Tarvo Israel (37908082710)
119. OSAÜHING MARKE GRUPP, reg.-kood 10769262, Peetri 64a Tartu 51009, juhatuse liige Tiit Efert (37607215215)
120. OÜ Atlandia Ehitus, reg.-kood 10769536, Lähte alevik, Tartu vald, Tartumaa 60502, juhatuse liige Andres Talts (36611120323)
121. OÜ MALBERTI, reg.-kood 10770101, maja 8-5 Rannu alevik, Rannu vald, Tartumaa 61120, juhatuse liige Maie Kuku (43609012727)
122. OÜ FlexStar Systems, reg.-kood 10770319,, juhatuse liige Vladimir Vorons (300564-13005)
123. osaühing CCA Invest, reg.-kood 10775699, Tähe 116 Tartu 51013, juhatuse liige Urmas Lübek (36806132743)
124. Skulski Enterprises Eesti OÜ, reg.-kood 10788874, Ülikooli 5 Tartu 51014, juhatuse liikmed Piotr Skulski (06.12.1963), Natalia Szymanska (19.10.1955)
125. Osaühing IK. Elekter, reg.-kood 10796968, Valuoja pst 14-1 Viljandi 71016, juhatuse liige Ilmar Kurro (35308156019)
126. SP INVEST OÜ, reg.-kood 10814123, Lepiku 7-3 Tartu 51007, juhatuse liige Silver Pruel (38506102750)
127. OÜ MAJA VARA PROJEKT, reg.-kood 10823197,, juhatuse liige Vello Nõu (35005192754)
128. osaühing Kenton, reg.-kood 10831222, Puiestee 110A Tartu 50303, juhatuse liige Veiko Alberg (37611224210)
129. Hansico Grupp OÜ, reg.-kood 10845276, Lai 26 Tartu 51005, juhatuse liige Elvo Themas (37703122731)
130. osaühing ALVARINA, reg.-kood 10861967, Jaama 177-44 Tartu 50705, juhatuse liige Arutyun Antikyan (36010150027)
131. OÜ AGM Grupp, reg.-kood 10862501, Uus 65-71 Tartu 50605, juhatuse liige Ivan Volõnets (37507072719)
132. Osaühing Andre Kaubandus, reg.-kood 10867616, Pargi 2-9, Mikitamäe küla, Mikitamäe vald, Põlvamaa 64301, juhatuse liige Jaanus Jaame (36903190234)
133. FONDERLINE OSAÜHING, reg.-kood 10875892, Kevade 3A Tõrva 68605, juhatuse liikmed Marek Mändmaa (37110110342), Kristjan-Aapo Meri (36612170321)
134. LVG Logistika OÜ, reg.-kood 10881898, Veski 9-2 Tartu 51005, juhatuse liige Gennadi Aleksejev (36111222711)
135. osaühing Huval Puit, reg.-kood 10883302, Hummuli alevik, Hummuli vald, Valgamaa 68401, juhatuse liige Jaan Valtsov (36106225723)
136. Tooma Arenduse OÜ, reg.-kood 10884046, Lemmatsi küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61702, juhatuse liikmed Rain Lepik (37505032758), Marko Lukk (37607112719), Priit Lõhmus (37502092741)
137. OÜ Older Baltic, reg.-kood 10887228, Eterniidi 3 Võru 65605, juhatuse liige Artur Korol (38708260253)
138. osaühing HAUSTON INWEST, reg.-kood 10887642, Aleksandri 5-4 Tartu 51004, juhatuse liikmed Erle Hermann (47204042806), Merrit Kiho (45903112716), Medris Piir (47004132767)
139. RAITOM GRUPP OÜ, reg.-kood 10888943, Väike-Koidu talu Kandiküla küla, Tähtvere vald, Tartumaa 61401, juhatuse liige Toomas Raud (37612152737)
140. Osaühing STANEK, reg.-kood 10891968, Pärli talu Sänna küla, Rõuge vald, Võrumaa 66203, juhatuse liige Maanus Mürkhain (37707166516)
141. OÜ Eesti Meelelahutuse Kirjastus, reg.-kood 10899504, Väike 12 Viljandi 71005, juhatuse liikmed
142. Osaühing Investarendus, reg.-kood 10899906, Võhandu 18 Räpina, Räpina vald 64504, juhatuse liikmed Andres Pelska (37610296520), Harri Luik (36310106528)
143. HINVEST GALLERIES OÜ, reg.-kood 10909148, Toompihlaka 3 Tartu 50324, juhatuse liikmed Tanel Väli (37905100271), Koit Kikas (36604142756)
144. Loomaarst Sven Müürsepp OÜ, reg.-kood 10911278, Tihase 5 Tartu 50416, juhatuse liige Sven Müürsepp (37002092715)
145. OÜ Norra Saeveski, reg.-kood 10914830, Räpina mnt.24 Võru 65606, juhatuse liikmed Mati Kuklane (35808086517), Morten Harsvik (15.02.1961)
146. Osaühing TaMag - Auto, reg.-kood 10914907, Kaiavere küla, Tabivere vald, Jõgevamaa 49102, juhatuse liige Rain Magnus (37503164235)
147. Madalor OÜ, reg.-kood 10917604, Tartu 24-7 Võru 65608, juhatuse liige Tanel Riivits (38108065226)
148. Osaühing Santiago EST, reg.-kood 10922456, Turu 47 Tartu 50106, juhatuse liige Fedor Fedotov (35301032717)
149. OÜ DORE VIIS, reg.-kood 10929547, Keskuse 5-23 Olustvere alevik Suure-Jaani vald, Viljandimaa 70401, juhatuse liige Madis Lebedev (38011306039)
150. Osaühing SKIPTRON NETWORK SECURITY, reg.-kood 10932414, Hummuli, maja 6 Hummuli alevik, Hummuli vald, Valgamaa 68401, juhatuse liige Adolfas Gritenas (37509110634)
151. HEAD ENDED OÜ, reg.-kood 10935246, Laulupeo pst 25 Tartu 51007, juhatuse liikmed Arlis Narusberk (36903072731), Peeter Krosmann (37104272726)
152. Osaühing Vegali Grupp, reg.-kood 10939267, Vasara 50 Tartu 50113, juhatuse liige Rolands Rullis (150984-11352)
153. JOHANSON, ERRAPART ja SAMUEL OÜ, reg.-kood 10939497, Jõe 11 Räpina, Räpina vald 64505, juhatuse liikmed Andrei Errapart (37803145227), Tõnu Samuel (37207030307)
154. Osaühing Storno, reg.-kood 10939675, Nisu 16-2 Tartu 50407, juhatuse liige Jaak Sisask (36410062742)
155. LMK Grupp OÜ, reg.-kood 10941293, Võru mnt 10 Ülenurme alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61701, juhatuse liige Jaak Kibe (36502232764)
156. LOGOREX OÜ, reg.-kood 10944311, Koreli 59 Võru 65607, juhatuse liige Reijo Künnapuu (38109146518)
157. OÜ KONTANGO, reg.-kood 10946327, Variku 30 Tartu 50110, juhatuse liige Elve Kalberg (44912052735)
158. Kobela Invest OÜ, reg.-kood 10960126, Petseri 2-60 Võru 65606, juhatuse liige Aare Vein (37111226538)
159. OÜ L.F.A. Invest, reg.-kood 10961054, Tähe 116 Tartu 50113, juhatuse liige Urmas Elder-Võsu (37304156014)
160. Osaühing Ermitek, reg.-kood 10962421, Tartu 1c Viljandi 71004, juhatuse liikmed Ivo Võido (36807036011), Erko Kundla (36612030253), Aksel Karuse (37104216019)
161. Osaühing Jakenta, reg.-kood 10967275,, juhatuse liige Sergejs Maidanniks (131069-10524)
162. AULIS & DIANA OÜ, reg.-kood 10981476, Keskuse 6-2 Valguta küla, Rõngu vald, Tartumaa 61002, juhatuse liige Aulis Kaeramaa (36708282736)
163. Meifort Baltic Invest Group OÜ, reg.-kood 10982688, Rahu tn 15-111, Tartu 50112, juhatuse liige Priit Liping (38104262721)
164. Kiviaia OÜ, reg.-kood 10984799, Kauda küla, Vara vald, Tartumaa 60401, juhatuse liige Toivo Laagus (34912262731)
165. Ritsikas RB OÜ, reg.-kood 10985310, Pikknurme küla, Puurmani vald, Jõgevamaa 49001, juhatuse liige Vahur Ivask (36808162719)
166. Kaljumets Puit OÜ, reg.-kood 10987450, Side põik 2 Haage küla, Tähtvere vald, Tartumaa 61402, juhatuse liige Igors Gavrilovs (091059-11232)
167. Osaühing Viljandi Eriarstid, reg.-kood 10998287, Tartu 15a Viljandi 71020, juhatuse liikmed Kertu Mälgand (46908026013), Peep Kortspärn (36607132742), Merle Sissas (46602022727)
168. Osaühing Tarol, reg.-kood 10999861, Pugali talu Kulla küla, Halliste vald, Viljandimaa 69501, juhatuse liige Tanel Tõnts (37801166021)
169. Tristan Ehitus OÜ, reg.-kood 11003421, Kalda tee 20-48 Tartu 50704, juhatuse liige Vahur Sprivul (37701022759)
170. OÜ AVOLTE, reg.-kood 11005394, Aardla 146-51 Tartu 50415, juhatuse liige Kaido Olev (38008142718)
171. KÜ Ehituspartner OÜ, reg.-kood 11005414, Betooni 2A Tartu 51014, juhatuse liige Meelis Tuul (38302146511)
172. Kaeve OÜ, reg.-kood 11006141, Kõrgepalu küla, Varstu vald, Võrumaa 66101, juhatuse liige Küllo Kender (38101036510)
173. Spada Invest OÜ, reg.-kood 11006448, Jüri 39 Võru 65610, juhatuse liige Kalli Uibokand (44709156547)
174. OÜ VIKERSEN, reg.-kood 11006678, Aardla 122-68 Tartu 50415, juhatuse liige Janar Kolsar (37507032724)
175. Rannatare OÜ, reg.-kood 11007318, Jüri 39 Võru 65610, juhatuse liige Andres Uibokand (37901036513)
176. Sepa garaa¸ osaühing, reg.-kood 11007933, Tähe 131 Tartu 51013, juhatuse liige Üllar Kütt (37602142726)
177. OÜ AMMEMATK, reg.-kood 11008364, Vara küla 8-9, Vara küla, Vara vald, Tartumaa 60426, juhatuse liige Viktor Tsakuhhin (37905186036)
178. osaühing Eklipsidia, reg.-kood 11008654, Uus 13c-20 Tartu 50603, juhatuse liige Dmitrij Sisko (38003272764)
179. VOLANTE KINNISVARA OÜ, reg.-kood 11008743, Jüri 39 Võru 65610, juhatuse liige Kalli Uibokand (44709156547)
180. OÜ ALEON EHITUS, reg.-kood 11009292, Pikamäe tee 1-12 Ignase küla Haaslava vald, Tartumaa 62109, juhatuse liige Rando Tevahi (38004032730)
181. Osaühing Moffitti, reg.-kood 11009429, Mõisavahe 24-14 Tartu 50707, juhatuse liige Ranno Sark (36802016038)
182. OÜ Keana Invest, reg.-kood 11010160, Pikamäe tee 1-12 Ignase küla, Haaslava vald, Tartumaa 62109, juhatuse liige Rando Tevahi (38004032730)
183. OSAÜHING VENNAKS EHITUS, reg.-kood 11011700, Peetri 62a-6 Tartu 51009, juhatuse liige Veiko Alberg (37611224210)
184. osaühing Sydinvest, reg.-kood 11015714, Teguri 37b Tartu 50107, juhatuse liige Margus Kõnd (37501092736)
185. OÜ HALFAX, reg.-kood 11024280, Allika 4-54 Valga 68204, juhatuse liige Henri Orvandi (38405140253)
186. Osaühing A-Katus, reg.-kood 11024570, Kuu 25-2 Tartu 50114, juhatuse liige Silver Viljat (38407036537)
187. Osaühing AXATEM, reg.-kood 11029935, Viljandi mnt 5 Karksi-Nuia, Karksi vald 69104, juhatuse liige Avo Kangro (36103086027)
188. OÜ MTJ AUTOTEENINDUS, reg.-kood 11030085, Riia 26-11 Viljandi 71010, juhatuse liikmed Mihkel Jürisoo (38010046011), Tõnu Sirg (37510244913)
189. Pazzestore OÜ, reg.-kood 11031956, Riia mnt 36-16 Viljandi 71010, juhatuse liige Catharina Koidula Loit (46305230366)
190. Osaühing Tekniser, reg.-kood 11036001, Veere 1 Viljandi 71013, juhatuse liikmed Merike Koskinen (46706250233), Andi Kõrvevares (37004246026)
191. Osaühing Balti Istik, reg.-kood 11037638, Saksaveski talu Polli küla, Karksi vald, Viljandimaa 69104, juhatuse liige Kaupo Õnne (37208074219)
192. Pirika Konsultatsioonid OÜ, reg.-kood 11042473, Toominga 2-1 Põlva 63304, juhatuse liige Pirika Vahelaan (46712296510)
193. Kallise seemnekeskus OÜ, reg.-kood 11043751, Vanamõisa küla, Rõuge vald, Võrumaa 66211, juhatuse liige Andres Soots (38107060295)
194. OÜ Anne Kinnisvarakeskus, reg.-kood 11044673, Anne 53a Tartu 50703, juhatuse liige Kristiina Kessel (46211292710)
195. osaühing ERENDI, reg.-kood 11045264, Jaama 181-1 Tartu 50705, juhatuse liige Ändi Ereline (37809266535)
196. OÜ Kariter Grupp, reg.-kood 11045454, Ringtee 37A Tartu 50105, juhatuse liige Tomas Jadzevicius (38905101727)
197. Marveks OÜ, reg.-kood 11046005, Pikk 8a-1 Valga 68206, juhatuse liikmed Natalja Skidon (45612077024), Raido Rand (38503085710)
198. OÜ Bertastar, reg.-kood 11051733, Võru tn.9-1 Põlva 63305, juhatuse liige Aire Sõmerik (46701292717)
199. OÜ PCLab, reg.-kood 11073350, Ilmatari 13 Tartu 51013, juhatuse liikmed Priit Kippasto (37010042718), Alar Siimo (36602122743)
200. OÜ Pütisaun, reg.-kood 11073516, Rätseppa talu Hanikase küla, Orava vald, Põlvamaa 64101, juhatuse liikmed Piret Pärn (47412042730), Aarne Rätsepp (37201275716), Aare Rätsepp (37010196533)
201. Osaühing Pähklioru, reg.-kood 11073947, Pähklioru talu Tuimõisa küla, Torma vald, Jõgevamaa 48501, juhatuse liige Alvar Unuks (37108182213)
202. OÜ MATI EHITUS, reg.-kood 11074817, Ääre 25-7 Puka alevik, Puka vald, Valgamaa 67201, juhatuse liige Mati Semsugov (37802195714)
203. Osaühing EJL Nerman, reg.-kood 11075136, Krootuse küla, Kõlleste vald, Põlvamaa 63501, juhatuse liikmed Liina Lill (47902072730), Elen Nerman (14.10.1958)
204. OÜ Innovira, reg.-kood 11076839, Jaama 171-72 Tartu 50705, juhatuse liige Holger Rajavee (36910210217)
205. HAAG LIFT OÜ, reg.-kood 11077069, Liiva 23A Mustvee 49603, juhatuse liikmed Wadim Haag (09.11.1973), Olesja Haag (17.11.1975)
206. OÜ Kosova, reg.-kood 11077543, Kase 1-9 Tartu 50410, juhatuse liige Veronika Maranik (47709292737)
207. OÜ Külatöö, reg.-kood 11085413, Mustaoja 1-3 Saarepeedi küla, Saarepeedi vald, Viljandimaa 70201, juhatuse liige Margus Lehemets (37303186019)
208. Teklapartner Fassaadid OÜ, reg.-kood 11098108, Raja 23 Tartu 50411, juhatuse liige Eero Villanen (37307266565)
209. Osaühing Mulgi Puukool, reg.-kood 11102608, Reegoldi küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa 70401, juhatuse liige Tiit Gröön (36101196019)
210. NETIKAUBAMAJA OÜ, reg.-kood 11102942, Keskuse 3 Valma küla, Viiratsi vald, Viljandimaa 70113, juhatuse liige Luule Sild (47205216017)
211. osaühing Estlantic OÜ, reg.-kood 11103996, Riia mnt 17-23 Viljandi 71010, juhatuse liige Gerli Karpovski (48308246036)
212. AX Consulting OÜ, reg.-kood 11104493, Kuru 4 Tartu 50105, juhatuse liige Ivo Aksli (35902100296)
213. OÜ KVALITE, reg.-kood 11104627, Turu 3-1 Tartu 51004, juhatuse liikmed Marika Pihlapuu (46402236510), Merilin Pihlapuu (48601316518)
214. AHG Team OÜ, reg.-kood 11105191, Tähe 116 Tartu 50111, juhatuse liige Tarmo Mändla (38112036529)
215. Westbox OÜ, reg.-kood 11105400, Kalda tee 8-22 Tartu 50703, juhatuse liige Morrys Arand (37512052739)
216. NezNoir OÜ, reg.-kood 11105937, Võlsi küla, Võru vald, Võrumaa 65512, juhatuse liikmed Urmas Johanson (37108236510), Tõnu Peedosaar (36702126516)
217. OÜ REBASEURG, reg.-kood 11106440, Suur-Kaar 33 Tartu 50404, juhatuse liikmed Karl Rebane (38107262714), Ursel Rebane (37907172726)
218. Hakkepuit OÜ, reg.-kood 11106807, Hanikase küla, Orava vald, Põlvamaa 64101, juhatuse liige Jaanus Hakk (36806066517)
219. Selmex Grupp OÜ, reg.-kood 11107570, Spordi 4-12 Valga 68207, juhatuse liige Vello Oja (36610025711)
220. Metsahindamise OÜ, reg.-kood 11107646, Aardla 23 Tartu 50110, juhatuse liige Kaidar Kork (38506226532)
221. Disainilabor OÜ, reg.-kood 11107847, Kalevi 53-4 Tartu 51010, juhatuse liikmed Evelin Urm (47412072762), Erki Karulin (37412112736)
222. OÜ SILBY, reg.-kood 11108048, Tammistu küla, Tartu vald, Tartumaa 60505, juhatuse liige Rainer London (36603202729)
223. Osaühing WESTHEAD, reg.-kood 11108321, Raatuse 64-4 Tartu 51009, juhatuse liige Aivar Uibo (37503152757)
224. Deviltrans OÜ, reg.-kood 11108367, Kooli talu Soinaste küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61709, juhatuse liikmed Ingmar Kask (38005242714), Merike Kask (45706252715), Veiko Voogla (38406192722), Evelyn Pärn (48005242710)
225. Osaühing Avemard, reg.-kood 11113090, Halliste alevik, Halliste vald, Viljandimaa 69501, juhatuse liikmed Claid Heinsalu (36407206012), Raigo Roosimäe (36406014226)
226. Osaühing Nordik Element, reg.-kood 11118294, Supeluse 3 Suure-Jaani, Suure-Jaani vald 71502, juhatuse liige Reigo Koovit (38807114917)
227. Halduspartner OÜ, reg.-kood 11124662, Soosilla 24 Ülenurme vald, Tartumaa 61702, juhatuse liikmed Egon Ilves (37609072710), Marti Mainsoo (38101216039)
228. Internesto OÜ, reg.-kood 11126307, Maardina Suurfarm Leebiku küla, Põdrala vald, Valgamaa 68702, juhatuse liikmed Alper Güngör (10.02.1957), Tarik Ciger (29.03.1959), Toomas Tahlfeldt (37110090283), Aivar Mantsik (37404210242), Ivari Sikka (37103150261)
229. Osaühing MAHAREX, reg.-kood 11129180, Oravere talu, Ermakova küla, Meremäe vald, Võrumaa 65358, juhatuse liige Pavel Romanov (37306172758)
230. osaühing Viljandi Järve Kinnisvara, reg.-kood 11132710, Tartu 3 Viljandi 71004, juhatuse liige Tiit Veiber (35210216024)
231. Osaühing Krissu, reg.-kood 11133603, Laane talu Tuhalaane küla, Karksi vald, Viljandimaa 71056, juhatuse liige Siim Mäe (39011076028)
232. Osaühing Rehtla majutus, reg.-kood 11134873, Postkast 32, Jaska küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa 70401, juhatuse liige Catharina Koidula Loit (46305230366)
233. OSAÜHING Adapto RV, reg.-kood 11135714, Veski küla, Kõlleste vald, Põlvamaa 63511, juhatuse liige Viktor Vedin (35104222715)
234. OÜ Tarkvaralabor, reg.-kood 11135849, Riia 181a Tartu 51014, juhatuse liikmed Tambet Matiisen (37605124217), Rain Eensaar (37411242714)
235. Valknut Group OÜ, reg.-kood 11136027, Remmelga Vaimastvere küla, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48446, juhatuse liige Janek Õim (37706202757)
236. VIjaPI OÜ, reg.-kood 11136228, Vahtra 5 Elva 61503, juhatuse liikmed Viive Liivamägi (46607072732), Pille Visnapuu (46810032712)
237. Morekon Projekt OÜ, reg.-kood 11138374, Kannikese 6 Kose alevik, Võru vald, Võrumaa 65511, juhatuse liige Ain Tammjärv (36304036526)
238. OÜ Lavieri, reg.-kood 11138546, Kruusamäe 34-22 Tartu 50304, juhatuse liige Karl Arro (37307202720)
239. EDA TRANSPORT OÜ, reg.-kood 11139089, Hellenurme küla, Palupera vald, Valgamaa 67502, juhatuse liige Kaido Kompus (36611052757)
240. KAYI-INSA Estonia OÜ, reg.-kood 11139215, Kuuse 2 Põlva 63303, juhatuse liige Kalev Lepik (36106300218)
241. osaühing RYLTEX Grupp, reg.-kood 11139404, Luha 2-39 Tartu 50703, juhatuse liige Virko Vähi (37711075712)
242. Levanik Grupp OÜ, reg.-kood 11139913, Mõisavahe 35-25 Tartu 50708, juhatuse liige Lev Jablukovit¨ (35701232719)
243. OÜ Santek grupp, reg.-kood 11142370, Uus Veeriku tee 30/32-10 Veibri küla, Luunja vald, Tartumaa 62211, juhatuse liikmed Erki Sirel (38109182743), Silver Jõemets (38304182735)
244. Osaühing Hogberg, reg.-kood 11149366, Oru 2-4 Tartu 51005, juhatuse liige Olar Järvloo (36006086529)
245. Confirmo Group OÜ, reg.-kood 11160959, Lai 11-13 Tartu 51005, juhatuse liige Ingmar Kurg (38012092754)
246. VISSEK GRUPP OÜ, reg.-kood 11170076, Turu 29-15 Tartu 50106, juhatuse liikmed Jaanus Soa (38312212722), Tanel Soosaar (38109262735)
247. Urveston OÜ, reg.-kood 11173608, Reola küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61701, juhatuse liikmed Kalev Salupuu (36503170274), Aivar Kokk (36310156018)
248. Brommaplan OÜ, reg.-kood 11173614,, juhatuse liige Aleksandr Horo¨evs (03.11.1965)
249. osaühing Ribad, reg.-kood 11173749, Aasa 4-6 Põlva 63304, juhatuse liikmed Erki Riba (38506076526), Ander Riba (38306196522)
250. Osaühing MKG Grupp, reg.-kood 11173991, Lohu talu Mällikvere küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa 48131, juhatuse liikmed Mait Maasik (37703092763), Georgi Aleksejev (35103220351), Kalmer Kallas (37506032752)
251. OÜ Renovell, reg.-kood 11174341, Herne 41 Tartu 51007, juhatuse liige Jüri Reemann (37510242723)
252. Hansaelekter & Ehitus OÜ, reg.-kood 11174463, Vana-Kuuste küla, Kambja vald, Tartumaa 62033, juhatuse liige Kuldar Lepik (38209262727)
253. Osaühing Extraco, reg.-kood 11178853, Kuperjanovi 13 Valga 68207, juhatuse liige Mārtiņ¨ Āboliņ¨ (061280-11356)
254. OSAÜHING Walkens, reg.-kood 11182501, Voolu 19 Tartu 50115, juhatuse liige Taavi Valk (38311126529)
255. Osaühing Temreks Park, reg.-kood 11186551, Leola 58 Viljandi 71028, juhatuse liikmed Oleksandr Kozyrenko (35612216013), Alexander Karnaushenko (36301166037)
256. OÜ Gerimo, reg.-kood 11191121, Pargi 2-9 Mikitamäe küla, Mikitamäe vald, Põlvamaa 64301, juhatuse liige Jaanus Jaame (36903190234)
257. MIV Grupp OÜ, reg.-kood 11191598, Aardla 122-56 Tartu 50415, juhatuse liikmed Viido Põldma (38311252731), Marten-Ingmar Merivee (38404282722)
258. OÜ GOODLINE TEAM, reg.-kood 11194639, Mäe 11-25 Põlva 63304, juhatuse liige Tarmo Sõmerik (38411032722)
259. TOPGATE OÜ, reg.-kood 11197402, Ülikooli 5-7 Tartu 51014, juhatuse liikmed Ralf Ari Tapani Hjorth (03.05.1959), Kaili Hjorth (48503182726)
260. Sarved ja Sõrad OÜ, reg.-kood 11197833, Olevi 31-51 Võru 65607, juhatuse liikmed Margo Mürk (37001062733), Peeter Siilak (36305230223)
261. PAVROS EHITUS OSAÜHING, reg.-kood 11198324, Lääne 1-52 Tartu 50605, juhatuse liige Jevgeni Pavlov (37102052211)
262. Põlva Betoon OÜ, reg.-kood 11201606, Lao 5 Põlva 63308, juhatuse liikmed Tõdu Talvik (35702030283), Urmas Murumets (36809236512)
263. OÜ ScoLem Grupp, reg.-kood 11201724, Vanemuise 58-1 Tartu 50410, juhatuse liige Lembit Lemmiksoo (35010302748)
264. OÜ Tirija, reg.-kood 11202250, Tirija Kokõ küla, Rõuge vald, Võrumaa 66236, juhatuse liige Rain Eensaar (37411242714)
265. OÜ KAIMAN IS, reg.-kood 11202586, Kõola küla, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48401, juhatuse liige Ivo Siida (37210282720)
266. OÜ Dansk Consult, reg.-kood 11202907, Veski 11-10 Tartu 51005, juhatuse liige Knud Frølund Damgaard (02.05.1947)
267. Osaühing ReLand Invest, reg.-kood 11203858, Kaasiku Mõisanurme küla, Puhja vald, Tartumaa 61307, juhatuse liige Rait Mirka (38312046019)
268. ARMETEKS EHITUS OÜ, reg.-kood 11203887, Liivamäe 7a Tartu 50304, juhatuse liige Margus Pree (37302042744)
269. Tartu Transport Grupp OÜ, reg.-kood 11204148, Side põik 2 Haage küla, Tähtvere vald, Tartumaa 61402, juhatuse liige Aleksejs Poločenkovs (141174-10626)
270. Real Arenduse OÜ, reg.-kood 11204326, Aida 6 -14 Tartu 51010, juhatuse liige Andres Veeber (38312312725)
271. NOVIX OÜ, reg.-kood 11204415, Uus 1 Karksi-Nuia, Karksi vald 69104, juhatuse liikmed Ülo Kütt (36906306028), Aivi Vaher (46608284913)
272. Osaühing Ekofon Real, reg.-kood 11204728, Võru 91a-11 Tartu 50112, juhatuse liige Märt Kunnus (37902252715)
273. OÜ Turbotecnic Group, reg.-kood 11204800, Juula küla, Tabivere vald, Jõgevamaa 49104, juhatuse liige Marko Järva (38211162762)
274. Kergplokk OÜ, reg.-kood 11205047, Lõuna 1 Tõrva 68605, juhatuse liige Ants-Olle Sõmer (37507010237)
275. ROVERTECH OÜ, reg.-kood 11205171, Kastani 13 Põltsamaa 48104, juhatuse liikmed Martti Vaasna (38310212742), Märt Vaasna (36110122744)
276. Klaas Metall OÜ, reg.-kood 11205567, Suur Kaar 43 Tartu 50404, juhatuse liige Andre Väli (37605102212)
277. GONEDI OÜ, reg.-kood 11205604, Säde 5 Tartu 50406, juhatuse liige Katrin Tamsalu (47110162731)
278. OÜ Jansim, reg.-kood 11206225, Koidula 6A-14 Võru 65608, juhatuse liige Ormes Raudik (36511136516)
279. osaühing NORDWAY BILDER, reg.-kood 11207543, Raua tn. 3 Viljandi 71020, juhatuse liige Rait Malk (38307266011)
280. BaltEst Trade OÜ, reg.-kood 11208318, Näituse 13-8 Tartu 50409, juhatuse liige Marko Lõuk (37401302732)
281. Osaühing Common Ground, reg.-kood 11212745, Tallinna mnt. 11 Viljandi 71012, juhatuse liige James Lillemäe (37008246013)
282. Energum OÜ, reg.-kood 11227480, Ringtee 1 Tartu 51013, juhatuse liige Urmas Lübek (36806132743)
283. OÜ MAX PRO, reg.-kood 11229289, Ringtee 75a Tartu 50105, juhatuse liige Oleg Priimak (37106132768)
284. Osaühing Männiste Grupp, reg.-kood 11229585, Paala tee 27 Viljandi 71014, juhatuse liige Villem Männiste (36209096535)
285. OÜ COMPOSTUS, reg.-kood 11229616, Ravila 75 Tartu 51014, juhatuse liikmed Janis Lorenz (36305052742), Ivar Heinola (37708182721)
286. OÜ DEVILO, reg.-kood 11229705, Paju 12 Otepää, Otepää vald 67404, juhatuse liige Feliks Stavitski (37608165728)
287. Tambet ja Pojad OÜ, reg.-kood 11230039, Kukepätsi talu Saverna küla, Valgjärve vald, Põlvamaa 63401, juhatuse liige Tambet Varul (37411142730)
288. OÜ Maid Agentuur, reg.-kood 11230231, Laasme küla, Puurmani vald, Jõgevamaa 49008, juhatuse liige Siim Konksi (39008192711)
289. Dekastop OÜ, reg.-kood 11230298, Soesaare küla, Põlva vald, Põlvamaa 63309, juhatuse liige Janek Prants (37306236550)
290. OÜ GLENFOR, reg.-kood 11230424, Pikk 69-19 Elva 61506, juhatuse liikmed Arne Tamm (36007082720), Marek Riisalu (37110020267)
291. MK Baltic OÜ, reg.-kood 11230507, Teguri 37B Tartu 50107, juhatuse liikmed Kaspars Blumbergs (10.05.1969), Margus Kiisküla (36311022716), Martin¨ Mura¨ka (16.09.1982)
292. OÜ Samm Invest, reg.-kood 11230690, Tiigi 7 Tõrva 68604, juhatuse liige Madis Parts (37505075711)
293. OÜ Kullprojekt, reg.-kood 11232200, Taara pst 6-6 Tartu, juhatuse liige Andres Kull (36602160210)
294. KENDARI OÜ, reg.-kood 11232374, Põhja pst 27 Viljandi 71016, juhatuse liige Astrid Toomel (47406195222)
295. Verkur OÜ, reg.-kood 11232541, Kaunase pst 7-49 Tartu 50706, juhatuse liige Igor Sulin (37607152725)
296. OÜ MÕÕTETÖÖD, reg.-kood 11232668, Lasteaia 4-15 Torma alevik, Torma vald, Jõgevamaa 48502, juhatuse liikmed Sulev Kruus (36506112230), Konstantin Topkin (38411082220)
297. Pärsti Tall OÜ, reg.-kood 11233090, Pärsti küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71103, juhatuse liige Ivo Ots (38107026031)
298. Deex OÜ, reg.-kood 11233303, Mesika 13 Tartu 50110, juhatuse liige Riho Laanemets (38305252801)
299. NorEst Personal OÜ, reg.-kood 11233368, Kase 9 Viljandi 71017, juhatuse liikmed Rolf Bauge (02.12.1950), Aimar Varula (37211242785)
300. OÜ A&L Töökoda, reg.-kood 11254910, Mõisavahe 21 Tartu 50707, juhatuse liige Andrus Grab (38408126530)
301. Saarepere OÜ, reg.-kood 11255878, Jõgeveste küla, Helme vald, Valgamaa 68616, juhatuse liige Vahur Saar (36911245736)
302. OÜ CuNa Travellers, reg.-kood 11256659, Kloostri 6-4 Tartu 51007, juhatuse liige Triinu Borga (47305306511)
303. Osaühing Kontuurgrupp, reg.-kood 11258233, Suur-Kaare 81-8 Viljandi 71015, juhatuse liikmed Rein Soa (36710116024), Tõnu Soa (36812276028), Ahti Hansen (37811016017)
304. Marmon OÜ, reg.-kood 11260218, Kesk-Kaar 3 Tartu 50403, juhatuse liikmed Monika Rosin (47805012765), Margit Kissa (47510266018)
305. MAAPÕLLU OÜ, reg.-kood 11260460, Salu tee 55-8 Lohkva küla, Luunja vald, Tartumaa 62211, juhatuse liige Kaido Toompalu (38207026023)
306. EESTI METSAHOOLDUS GRUPP OÜ, reg.-kood 11260508, Vene 25-1 Viljandi 71014, juhatuse liige Priit Puhmas (38304176019)
307. Baltic Wine Trade OÜ, reg.-kood 11260862, Liiva 1 Elva 61504, juhatuse liikmed Tea Lajal (46710192746), Taavi Sepp (37804112732), Jaanus Lajal (36702042754)
308. Intellus Nova OÜ, reg.-kood 11261028, Narva mnt 108-10 Tartu 50303, juhatuse liikmed Jussi Jalmari Vasala (15.08.1975), Risto Juhani Vuorinen (35008135729), Paavo Oskari Vasala (29.08.1952)
309. OÜ EPIROL, reg.-kood 11261057, Tiigi 1 Tartu 51003, juhatuse liikmed Maire Uibo (46703282723), Olav Kasenurm (37208300222), Merike Birnbaum (46903222742)
310. Suvikers Holding Osaühing, reg.-kood 11261376, Ehitajate 1-63 Põlva 63303, juhatuse liige Janno Sulp (37901122749)
311. OÜ FOREPLAN, reg.-kood 11261459, Kuuse 2 Põlva 63303, juhatuse liige Sigrit Simmul (47605222723)
312. Park 169 OÜ, reg.-kood 11261494, Lai 11/13 Tartu 51005, juhatuse liikmed Erkki Purret (36512092743), Illar Annuk (35608122738)
313. FELUKO OÜ, reg.-kood 11261672, Ritsu talu, Pinska küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71066, juhatuse liige Margus Rungi (37210296018)
314. FLAUTO OÜ, reg.-kood 11261714, Alasi 31a-34 Tartu 50109, juhatuse liikmed Olle Sillandi (38211042753), Vello Puusalu (37010142212)
315. FALCON OÜ, reg.-kood 11261873, Kreegi 2a Tartu 50405, juhatuse liikmed Priit Pärgmäe (37911056026), Aivar Avalo (38006095717)
316. Likriche Trading OÜ, reg.-kood 11261889, Võru 128-3 Tartu 50111, juhatuse liige Elvo Kalda (37401162729)
317. Jaamamõisa Hambakliinik OÜ, reg.-kood 11262186, Lossi 21/23-22 Tartu 51003, juhatuse liige Arnold Abramov (38012092743)
318. Trelminex Trade OÜ, reg.-kood 11263105, Pikk 94-43 Tartu 50606, juhatuse liikmed Veiko Soo (36808092712), Kaspar Kokk (38208032722), Marko Käsi (37412182730)
319. OÜ INVESTIGO, reg.-kood 11263211, Pikk 74-8 Tartu 50603, juhatuse liige Rein Rätsep (37602146537)
320. Meie Maa Kinnisvara OÜ, reg.-kood 11263725, Kesk 38-55 Põlva 63304, juhatuse liige Imre Kriiva (36101316519)
321. Wagner Eesti Aktsiaselts, reg.-kood 11263731, Tähe 116 Tartu 51013, juhatuse liige Jan Peter Lannerholm (22.02.1958)
322. OÜ EDUVAKK, reg.-kood 11264038, Vilja 11-2 Viljandi 71012, juhatuse liige Arvi Kolomainen (36712166025)
323. MIRCON OÜ, reg.-kood 11264067, J.Kuperjanovi 70-43 Valga 68207, juhatuse liige Jüri Radutski (36608275717)
324. OÜ CONTAL IMPORT, reg.-kood 11264624, Kastani 58-3 Tartu 50410, juhatuse liige Riho Teidla (38209226513)
325. OÜ ECOHOLM, reg.-kood 11264630,, juhatuse liige Kari Aleksander Rajasalo (29.06.1954)
326. Marjavabrik OÜ, reg.-kood 11264877, Rabi-Markuse talu Pahuvere küla, Tarvastu vald, Viljandimaa 69725, juhatuse liikmed Egert Markus (38811196015), Ester Markus (46208096019)
327. KoRo OÜ, reg.-kood 11265019, Pikk 19-31 Tartu 51009, juhatuse liige Kadri Oja (48104102730)
328. Rannaehitus OÜ, reg.-kood 11266847, Kubja tee 3-8 Võru 65603, juhatuse liige Andres Preide (37608280351)
329. Vanhanen Group OÜ, reg.-kood 11267203, Kivi 21-32 Tartu 51009, juhatuse liige Miika Paulus Vanhanen (37701180039)
330. Osaühing Restorek, reg.-kood 11278448, Aardla 23 Tartu 50110, juhatuse liige Kaidar Kork (38506226532)
331. Garden Decore OÜ, reg.-kood 11283828, Pikk 3a Otepää, Otepää vald 67404, juhatuse liikmed Raini Olt (37408315721), Maiki Toom (48105015726)
332. Gertel Trade OÜ, reg.-kood 11285075, Kalmistu 12 Tartu 50303, juhatuse liige Christel Blaubrük (47701012710)
333. LEGISTONE OÜ, reg.-kood 11285678, Räniküla 10 Räni küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61708, juhatuse liige Aulis Günninen (37608162726)
334. IBASTE GRUPP OÜ, reg.-kood 11285856, Ibaste küla, Ahja vald, Põlvamaa 63701, juhatuse liikmed Heinar Kahar (34608166523), Siim Kahar (38109276512)
335. Salomento OÜ, reg.-kood 11286130, Kungla 19-5 Valga 68204, juhatuse liige Raiki Järvmägi (38210235711)
336. OÜ STEBLER, reg.-kood 11286583, Tamme 14 Jõgeva 48305, juhatuse liikmed Ene Vöörmann (45605212789), Andres Vöörmann (35406032756)
337. VÕRU MAJA OÜ, reg.-kood 11286620, Jüri 39 Võru 65610, juhatuse liige Toomas Kreitsberg (36702256510)
338. OÜ Põhjatamme, reg.-kood 11287039, maja 2-5 Vana-Kuuste küla, Kambja vald, Tartumaa 62033, juhatuse liige Urmas Kink (36312132745)
339. DISAINIWEEB OÜ, reg.-kood 11287832, Siimusti 59-22 Siimusti alevik, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48402, juhatuse liikmed Priit Oja (38509272732), Martin Maante (38509192740)
340. OÜ M.P.GRUPP, reg.-kood 11287944, Loosu küla, Võru vald, Võrumaa 65511, juhatuse liikmed Margus Piigli (37702116511), Meelis Mäeuibo (37812186512)
341. OÜ IMMOFOR, reg.-kood 11288004, Uus 17 Viljandi 71007, juhatuse liige Ivo Võido (36807036011)
342. SAALUNGI RENT OÜ, reg.-kood 11288205, Tehnika tee 3 Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61715, juhatuse liikmed Tiit Roots (36609295213), Tanel Kliiman (36803162738)
343. URB-Plaatimine OÜ, reg.-kood 11288458, Taaramäe Maramaa küla, Tartu vald, Tartumaa 60503, juhatuse liige Kristo Urb (37903216539)
344. Kauksi Forell OÜ, reg.-kood 11289110, Pärna talu Kauksi küla, Mooste vald, Põlvamaa 64603, juhatuse liikmed Siret Ojaste-Hänilane (48104195238), Janno Hänilane (37509272741)
345. Kareful OÜ, reg.-kood 11289162, Võrusoo küla, Võru vald, Võrumaa 65565, juhatuse liige Riiko Hingus (37610116524)
346. ARCOLINE EHITUS OÜ, reg.-kood 11289268, Nelgi 7 Tartu 50412, juhatuse liige Marek Mäe (37811102725)
347. OÜ PORTAFOR, reg.-kood 11289328, Side 2 Haage küla, Tähtvere vald, Tartumaa 61402, juhatuse liige Alexejs Poločenkovs (141174-10626)
348. Jomex Trade OÜ, reg.-kood 11289386, Teguri 37B Tartu 50107, juhatuse liige Marek Pahovski (38010215724)
349. Grosshand OÜ, reg.-kood 11289736, Vanemuise 8-4 Tartu 51003, juhatuse liige Ardo Sägi (36406230242)
350. Viilu Group OÜ, reg.-kood 11296073, Anne 32-24 Tartu 50604, juhatuse liige Marti Viilu (38312082712)
351. Õigusateljee OÜ, reg.-kood 11298758, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Ahto Kiil (37212095727)
352. Osaühing Kasulik Partner, reg.-kood 11299150, Pikk 20-4 Värska alevik, Värska vald, Põlvamaa 64001, juhatuse liige Hillar Adari (36809256515)
353. Investive OÜ, reg.-kood 11303034, Ristiku talu Sassukvere küla, Pala vald, Jõgevamaa 49402, juhatuse liikmed Hannes Eismel (38304202773), Tarvo Kivi (36912094226)
354. Osaühing Havestro, reg.-kood 11304795, Lina 40 Viljandi 71008, juhatuse liikmed Marvin Rohtlaid (36507156044), Kristi Koitmäe (47705296011)
355. Temreks Metal OÜ, reg.-kood 11311298, Kõrge talu Peetrimõisa küla, Saarepeedi vald, Viljandimaa 71024, juhatuse liikmed Evgeny Trigolos (01.11.1967), Alexander Karnaushenko (36301166037)
356. OÜ S&K Invest, reg.-kood 11311884, Savi 17 Tartu 50405, juhatuse liikmed Vitali Kotenko (37108162711), Aleksandr Su¨t¨ov (36211032720)
357. Köögist Kööki OÜ, reg.-kood 11316427, Leola 53 Viljandi 71008, juhatuse liige Veroonika Teearu (47807126013)
358. OÜ MOODULMARK, reg.-kood 11316516, J.Koorti 10 Tartu 51011, juhatuse liige Mart Logina (36408112738)
359. OÜ ARTIFAL, reg.-kood 11316605, Mõisavahe 7-3 Tartu 50707, juhatuse liige Nelli Neevits (48308292736)
360. Poken Eesti OÜ, reg.-kood 11316918, Võru 26-2 Tartu 51010, juhatuse liikmed Marten Sardis (37908132725), Karin Audova (48107182712), Priit Selg (37711122747)
361. TREESIA GRUPP OÜ, reg.-kood 11317266, Anne 53-164 Tartu 50703, juhatuse liige Marko Utsar (37407192714)
362. Squfun Osaühing, reg.-kood 11317473, Tiigi 17-30 Tartu 50410, juhatuse liige Marko Aigro (38308160355)
363. Hallonberg OÜ, reg.-kood 11317786, Mehikoorma alevik, Meeksi vald, Tartumaa 62501, juhatuse liige Marko Kajasalu (36708202790)
364. Landesfox OÜ, reg.-kood 11317817, maja 8-8 Vara küla, Vara vald, Tartumaa 60401, juhatuse liikmed Kalle Kalvik (37607310291), Rauno Valge (37503132721)
365. Rainert OÜ, reg.-kood 11318099,, juhatuse liige Katre Saar (48205276017)
366. OÜ Salmeks Invest, reg.-kood 11318745, Kalda tee 24-37 Tartu 50704, juhatuse liige Aleksandr Nestert¨uk (37612182736)
367. osaühing GRÜNFELD, reg.-kood 11319012, Anne 32-20 Tartu 50604, juhatuse liige Oleg Kuku¨kin (37910292715)
368. RAVANELLI OÜ, reg.-kood 11319443, Hõbepaju 2 Ülenurme alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61701, juhatuse liige Tauno Oja (37006272733)
369. Devingo OÜ, reg.-kood 11319584, Kalda tee 16-36 Tartu 50703, juhatuse liige Rain Neumann (38311082731)
370. Windlex Invest OÜ, reg.-kood 11319644, Koidu 13 Viljandi 71007, juhatuse liige Andres Haasma (35812212740)
371. Tähe Äriteenused OÜ, reg.-kood 11319874, Tähe 116 Tartu 51013, juhatuse liige Priit Sula (38102152720)
372. Adams Haldus OÜ, reg.-kood 11320216, Ringtee 26 Tartu 51013, juhatuse liikmed
373. OÜ ADANAIS, reg.-kood 11320280, Aru 19 Tartu 50303, juhatuse liige Rein Mootse (38605042715)
374. Ehtrans 50 OÜ, reg.-kood 11320311, Akatsia Tinnikuru küla, Tarvastu vald, Viljandimaa 69716, juhatuse liige Zurab Kvaratshelija (35710096050)
375. OÜ MG TRADE, reg.-kood 11320386, Turu 45B Tartu 50106, juhatuse liige Georg Rosma (35008142712)
376. OÜ Heliveski Muusikapoed, reg.-kood 11320742,, juhatuse liige Tarmo Pikk (36906202731)
377. OÜ Postitee Turismitalu, reg.-kood 11320759, Postitee Turismitalu Puskaru küla, Põlva vald, Põlvamaa 63309, juhatuse liige Meelis Kolsar (36904236512)
378. Kodu Koduks D&V OÜ, reg.-kood 11320794, Alasi 31-38 Tartu 50109, juhatuse liikmed Dagnit Voolaid (46004022719), Vello Alaru (35108152722)
379. osaühing Trekveod, reg.-kood 11320966, Viirpuu 55-6 Räni küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61702, juhatuse liige Kert Kremann (37504282767)
380. Osaühing Premium Impex, reg.-kood 11328040, Ravila 1 Jõgeva 48306, juhatuse liige Märt Osula (37201220239)
381. OÜ Medimap, reg.-kood 11329507, Jaama 76 - C4 Tartu 50605, juhatuse liikmed Arnold Abramov (38012092743), Raivo Pulst (36605165733)
382. Osaühing Toolsburgi, reg.-kood 11334046, Nurme 24-4 Põltsamaa 48103, juhatuse liige Peeter Tauram (36009294917)
383. Devoid OÜ, reg.-kood 11337607, Mäeselja küla, Puhja vald, Tartumaa 61308, juhatuse liige Siim Pruusapuu (38908162767)
384. Osaühing Humenne, reg.-kood 11338819, Kastani 57 Tartu 50410, juhatuse liige Mikk Salu (37501222721)
385. VT Ehitus ja Projekt OÜ, reg.-kood 11347058, Vana-Mosina talu Mäeküla küla, Kambja vald, Tartumaa 62001, juhatuse liikmed Ain Tiisler (36910105222), Peep Voltri (35907032754)
386. Coach Group OÜ, reg.-kood 11347238, Taara pst 6-4 Tartu 51005, juhatuse liige Andres Eesik (37111246018)
387. OÜ Pinholt Holding, reg.-kood 11347698, Võru 74e Tartu 50111, juhatuse liikmed Leif Pinholt (22.03.1956), Kaido Schmidt (36209212721)
388. osaühing World Wide Windows, reg.-kood 11347787, Roosi 43 Tartu 51009, juhatuse liikmed Jussi-Kristian Lüüs (38202192718), Hiljar Mölder (38011052732)
389. OÜ AKERLAIN, reg.-kood 11347936, Kalda tee 28-65 Tartu 50704, juhatuse liige Ilmar Veski (38803292714)
390. Tupsu Invest OÜ, reg.-kood 11348151, Kaunase pst 24-6 Tartu 50706, juhatuse liige Heidi Tubli (48401202729)
391. OÜ STONESTUDIO, reg.-kood 11348249, Kaunase pst. 30-18 Tartu 50706, juhatuse liige Kaire Kool (46303102715)
392. Silvestate OÜ, reg.-kood 11348315, Tulika 19 Võru 65603, juhatuse liige Tanel Tuvikene (37911186521)
393. Kevar Ehitus OÜ, reg.-kood 11348628, Puiestee 69-4 Tartu 51009, juhatuse liikmed Merily Maasikas (48011272737), Marek Maasikas (37902036013)
394. OÜ KAUBER EHITUS, reg.-kood 11348657, Tartu 6a-4 Võhma 70604, juhatuse liige Reino Rass (37808216027)
395. Bel Apart OÜ, reg.-kood 11349361, Salme 2-4 Tartu 50103, juhatuse liige Rain Eensaar (37411242714)
396. SEGUMIX VK OÜ, reg.-kood 11349504, Pärna pst 3-18 Valga 68207, juhatuse liikmed Gunnar Kikkas (36809275739), Viktor Veider (35709075711), Siiri Veider (46306255718)
397. OÜ SerKruq, reg.-kood 11349680, maja 66 Kasepää alevik, Peipsiääre vald, Tartumaa 60301, juhatuse liige Sergei Kruglov (37406302768)
398. Tartu Markii Kinnisvara OÜ, reg.-kood 11349958, Pargi 8-16 Tabivere alevik, Tabivere vald, Jõgevamaa 51009, juhatuse liige Tiiu Leppik (46804282742)
399. Talpa OÜ, reg.-kood 11350341, Väike-Kaar 33A-2 Tartu 50403, juhatuse liige Evar Ilves (36210162742)
400. Osaühing Dirt Bike, reg.-kood 11350513, Ülase 11 Tartu 50412, juhatuse liikmed Jani Petteri Kaipainen (16.05.1983), Hanna Sauk (48410142717)
401. OSAÜHING FELLIN TRADE, reg.-kood 11350683, NIIDU 5 Viljandi 71014, juhatuse liikmed TIINA TIITUS (45601056032), MARGUS KASK (38003226020)
402. OÜ Diol, reg.-kood 11351056, Kummeli 3-14 Tartu 50304, juhatuse liikmed Dmitri Karhu (37905302712), Dmitri Kuzmenko (37308132718)
403. OÜ PRINCIFOR, reg.-kood 11351085, Kruusa 23 Elva 61503, juhatuse liige Evely Peterson (47709282733)
404. Root Solutions OÜ, reg.-kood 11351174, Ida 2a-4 Tartu 50605, juhatuse liige Taavi Juursalu (38309044224)
405. Bigbag OÜ, reg.-kood 11351346, Arjukese talu Pringi küla, Sangaste vald, Valgamaa 68226, juhatuse liikmed Andres Agan (38211222729), Ranol Kaseväli (38404152728)
406. S&K Metall OÜ, reg.-kood 11351560, Savi 17 Tartu 50405, juhatuse liige Larissa Su¨t¨ova (46303092739)
407. OÜ Baltichouse, reg.-kood 11351576, F.Tuglase 19-307 Tartu 51014, juhatuse liige Gert Kiilaspä (37607105714)
408. OÜ METROHOLM, reg.-kood 11351671, Vasara 50 Tartu 50113, juhatuse liige Kristjan Sööt (38805080308)
409. Autovaruosad24 OÜ, reg.-kood 11352794, Kiima Järvselja küla, Meeksi vald, Tartumaa 62506, juhatuse liige Aigar Kiima (38704122738)
410. Steinerberg OÜ, reg.-kood 11360902, Piima 5 Tõrva 68604, juhatuse liige Mart Ilisson (37408224714)
411. OÜ Oilmarket, reg.-kood 11370734, Tähe 114 Tartu 51013, juhatuse liige Raivo Hansmitt (36611272717)
412. RX-RAKENNUS OÜ, reg.-kood 11375364, Linna küla, Helme vald, Valgamaa 68608, juhatuse liige Rivo Lõhmus (37908215730)
413. OSAÜHING TRIADA TRADE, reg.-kood 11375447, Purde 19-6 Tartu 50106, juhatuse liikmed Kristjan Hansson (38011302726), Endrik Reilik (38002142754)
414. Quad-Lock Estonia OÜ, reg.-kood 11375714, Võru 55 Tartu 50111, juhatuse liige Piret Prüssel (47702174712)
415. Aisek Grupp OÜ, reg.-kood 11376441, Koidutähe tee 58-14 Tartu 62220, juhatuse liige Edgar Klaser (38312242718)
416. Veloxline OÜ, reg.-kood 11376659, Weizenbergi 59 Kanepi alevik, Kanepi vald, Põlvamaa 63101, juhatuse liige Annika Kütt (47402050347)
417. OÜ Tikumaja, reg.-kood 11376731, Pikk 12 Tartu 51009, juhatuse liige Tõnu Kalm (37910182746)
418. ROKEVER OÜ, reg.-kood 11376961, Tähtvere 4 Tartu 51007, juhatuse liige Liudmila Vaarmann (47404122216)
419. Jumper Ehitus OÜ, reg.-kood 11377860, Anne 59-1 Tartu 50703, juhatuse liige Boris Belov (36711292723)
420. Energiakasutuse OÜ, reg.-kood 11378018, Struve 3-7 Tartu 51003, juhatuse liige Marko Järva (38211162762)
421. Taamap OÜ, reg.-kood 11378090, Vana-Võidu pst. 13-8 Vana-Võidu küla, Viiratsi vald, Viljandimaa 70101, juhatuse liige Mart Vaiksaar (35811106034)
422. LUHAPLUSS OÜ, reg.-kood 11378167, Rebase küla, Kambja vald, Tartumaa 62202, juhatuse liikmed Elmar Luha (35405292761), Edvin Luha (38610212762), Igor Luha (36503272731)
423. AA HOLDING OÜ, reg.-kood 11378813, Pugali Kulla küla, Halliste vald, Viljandimaa 69501, juhatuse liige Tanel Tõnts (37801166021)
424. Belken Ehitus OÜ, reg.-kood 11379066, Riia 128 Tartu 50411, juhatuse liige Veiko Vähi (37012160242)
425. Hegemon Systems OÜ, reg.-kood 11379445, Piiri 14-2 Tartu 51007, juhatuse liige Kait-Kaarel Vaino (38004262729)
426. OÜ Võluri tagasitulek, reg.-kood 11379698, Nisu 33-9 Tartu 50407, juhatuse liige Lemmit Kaplinski (38003312742)
427. Melserex OÜ, reg.-kood 11380017, Sepa talu, Tiksoja Tähtvere küla, Tähtvere vald, Tartumaa 51014, juhatuse liige Meelis Paas (37206092725)
428. OÜ Makulatuur, reg.-kood 11391297, Fortuuna 17 Tartu 50703, juhatuse liige Urmas Lübek (36806132743)
429. Rewlis OÜ, reg.-kood 11391334, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Raivo Paala (36404105713)
430. Jarvlen OÜ, reg.-kood 11394232, Kuperjanovi 13 Valga 68207, juhatuse liige Mārtiņ¨ Āboliņ¨ (061280-11356)
431. Profit Vara OÜ, reg.-kood 11403250, Pihlaka talu Ramsi alevik, Pärsti vald, Viljandimaa 71101, juhatuse liige Lilian Nõmm (48312192726)
432. Aive Aiad Osaühing, reg.-kood 11406308, Päri 5-6 Päri küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71023, juhatuse liige Aive Kabral (47005276019)
433. Töölisklass OÜ, reg.-kood 11406739, Nurme talu pk. 848/2 Ellakvere küla, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48406, juhatuse liige Taavi Kool (38007092764)
434. OÜ LoodWood, reg.-kood 11407199, puidutöökoda Loodi küla, Paistu vald, Viljandimaa 69603, juhatuse liige Urmi Pollmann (37308166019)
435. OÜ Eltapi, reg.-kood 11407503, Riia 17-44 Tartu 51010, juhatuse liige Lauri Ellram (38402184930)
436. OÜ KVK Ehitused, reg.-kood 11407762, Võhandu 22 Räpina, Räpina vald 64504, juhatuse liikmed Valeri Gutjuma (34706176512), Mihkel Gutjuma (37212036519), Priidu Pitk (36107266513)
437. OÜ Pressraud, reg.-kood 11407845, Fortuuna 17 Tartu 50603, juhatuse liige Urmas Lübek (36806132743)
438. KGM Viimistluse OÜ, reg.-kood 11408023, Vana-Kuuste küla, Kambja vald, Tartumaa 62033, juhatuse liige Urmas Kink (36312132745)
439. Seving Ehitus OÜ, reg.-kood 11408069, Ehitajate 1-5 Põlva 63303, juhatuse liige Toomas Päkk (37311276524)
440. OÜ Intaljo, reg.-kood 11408187, Virulombi 13-5 Otepää, Otepää vald 67404, juhatuse liige Tiia Raudsep (47410315723)
441. North Co OÜ, reg.-kood 11408394, Ropka 6-37 Tartu 50111, juhatuse liikmed Lauri Maremäe (38706082729), Meelis Kraav (37504142711)
442. Malofer OÜ, reg.-kood 11408454, F.r. Kreutzwaldi 58b-24 Võru 65610, juhatuse liikmed Annika Eliste (47110286510), Anti Lepp (37804276528)
443. Klivex Kinnisvara OÜ, reg.-kood 11408572, Ravila 47-66 Tartu 50408, juhatuse liikmed Margus Kondra (37811112732), Meelis Võsu (37810032735)
444. Suurpuhastus OÜ, reg.-kood 11409761, Tartu mnt 1-41 Soinaste küla, Ülenurme vald, Tartumaa 60701, juhatuse liige Priit Jürimäe (38801262716)
445. South Co OÜ, reg.-kood 11410267, Rahu 15-342 Tartu 50112, juhatuse liikmed Lauri Maremäe (38706082729), Sergei Moisevit¨ (38706102734)
446. Osaühing RETENT PRO, reg.-kood 11410623, Voika 14D Nõo alevik, Nõo vald, Tartumaa 61601, juhatuse liige Koit Pindmaa (35710202729)
447. Best Element OÜ, reg.-kood 11411090, Nõlvaku talu Metsküla küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa 71302, juhatuse liige Elvis Orav (38802126011)
448. Polarcenter OÜ, reg.-kood 11411108, Kalda 7 Nõo alevik, Nõo vald, Tartumaa 61601, juhatuse liige Harri Pala (35106082738)
449. Eramuehitus JK OÜ, reg.-kood 11415299, Tikste 11 Tõrva 68607, juhatuse liige Kuido Kasak (37104022723)
450. AKORD SERVICE OÜ, reg.-kood 11418501, Tähe 91a Tartu 50107, juhatuse liige Indrek Tamm (36008032723)
451. OÜ SIROBANNE, reg.-kood 11425079, Mõisavahe tee 24-14 Tartu 50707, juhatuse liige Ranno Sark (36802016038)
452. GreenESThouse OÜ, reg.-kood 11425406, Kuusemäe talu, Ivaste küla Kambja vald, Tartumaa 62005, juhatuse liige Margus Põld (37409022713)
453. Mikia Security Estonian osaühing, reg.-kood 11430656, Väike-Sepa 11 Tartu 50112, juhatuse liikmed Hannu Samuel Sarja (02.06.1971), Sampo Paulinpoika Pänttäjä (07.06.1978), Ervin Kade (37710022725)
454. Osaühing Remtöö, reg.-kood 11437119, Sõpruse 20-24 Viiratsi alevik, Viiratsi vald, Viljandimaa 70101, juhatuse liige Agu Kessa (36408316019)
455. OÜ Kiirtee, reg.-kood 11437266, Lõuna 3-5 Karksi-Nuia, Karksi vald 69102, juhatuse liige Janis Sarv (37712226027)
456. LUXEMBOURG TAKSO OÜ, reg.-kood 11437384, Narva mnt. 100-5 Tartu 51008, juhatuse liige GERLI KORK (47806142753)
457. Nordic ICF Builders OÜ, reg.-kood 11437444, Tamme 3 Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61715, juhatuse liige Margus Laats (37402046049)
458. OSAÜHING RAMETON GRUPP, reg.-kood 11437467, Võru 128-3 Tartu 50111, juhatuse liige Elvo Kalda (37401162729)
459. OÜ FIRMITAS, reg.-kood 11437763, Ropka tn 25 Tartu 50111, juhatuse liikmed Kaupo Leidt (37102092816), Sirli Leidt (47505162764)
460. OÜ Conexio, reg.-kood 11437929, Vabriku 2 Viljandi 71011, juhatuse liikmed Dmitri Vähk (38001292724), Merle Juurik (47206096011), Tarvo Moss (36904300243)
461. Valoflor OÜ, reg.-kood 11437941, Mammaste 6-4 Mammaste küla, Põlva vald, Põlvamaa 63211, juhatuse liige Risto Valo (37701206549)
462. BONUS OÜ, reg.-kood 11438403, Vanemuise 63-11 Tartu 50410, juhatuse liige Madis Kauts (38101070240)
463. OÜ MIDIGAR, reg.-kood 11438538, Vasara 50 Tartu 50113, juhatuse liikmed Sten Tikk (38012232735), Signe Sild (47806192711), Ülar Tikk (35903272763)
464. Aconda Kujunduskoda OÜ, reg.-kood 11438685, Mõisavahe 46-110 Tartu 50708, juhatuse liikmed Annika Höövel (48512194715), Artur Tisler (38904302775)
465. OSAÜHING HEROES GRUPP, reg.-kood 11439271, Adavere tuulik Kalme küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa 48001, juhatuse liige Aivo Gulk (37302266518)
466. OÜ HeleGeen, reg.-kood 11439437, Kivi 21-3 Tartu 51009, juhatuse liikmed Kaarel Krjut¨kov (38103146042), Helena Sork (48503045259)
467. Osaühing Farming Group, reg.-kood 11439673, Kaunase pst 37-27 Tartu 50706, juhatuse liikmed Julia Vaik¨norene (47007212724), Vladas Vaik¨noras (36607042721)
468. ITRING OÜ, reg.-kood 11439845, Mäe 5 Viljandi 71004, juhatuse liikmed Ermo Kraaner (38111176035), Tarmo Sova (38004026035)
469. Osaühing Dino 21, reg.-kood 11439905, Jaama 183-18 Tartu 50705, juhatuse liige Martin Laak (38305312747)
470. Car Invest Group OÜ, reg.-kood 11439971,, juhatuse liige Vello Nõu (35005192754)
471. Puidukas OÜ, reg.-kood 11440096, Võru 3 Tartu 50111, juhatuse liige Priit Punga (37001115717)
472. OÜ Vanapagana Puidutööd, reg.-kood 11440162, Anne 75-25 Tartu 50704, juhatuse liikmed Janar Kase (38007272729), Siim Kaljund (38503192710)
473. Nitromoto OÜ, reg.-kood 11440392, Turu 28C Tartu 50106, juhatuse liige Taavi Saavo (38302186517)
474. Validite OÜ, reg.-kood 11440558, Roheline 2-3 Valga 68205, juhatuse liige Tom Samuli Apell (37510302734)
475. OÜ Gibrit, reg.-kood 11441351, Nurme 1 Valga 68206, juhatuse liige Ain Ojamägi (37010165718)
476. VOOG Vara OÜ, reg.-kood 11441664, Turu 13-29 Tartu 51004, juhatuse liige Aldur Vellevoog (33802220243)
477. OÜ SIMPLETON, reg.-kood 11441836, Vasara 50 Tartu 50113, juhatuse liige Ülar Tikk (35903272763)
478. Grain Trading OÜ, reg.-kood 11441983, Ilmatsalu 3k Tartu 50412, juhatuse liikmed Andrei Tihhonov (36306235224), Aivar Rebase (35509272715)
479. OÜ Tariria, reg.-kood 11449950, Viljandi mnt 48 Tartu 50412, juhatuse liige Tarvo Israel (37908082710)
480. Osaühing Farbot Projekt, reg.-kood 11451450, Vahermäe talu Tagumaa küla, Pala vald, Jõgevamaa 49401, juhatuse liikmed Urmo Kaur (37010272740), Kristina Kaur (47402070328)
481. OÜ LOCARDE INT, reg.-kood 11452834, Anne 43-53 Tartu 50606, juhatuse liikmed Marje Alber (47710102734), Priit Alber (37804095217)
482. Osaühing Trioland, reg.-kood 11452900, Kuu 25-2 Tartu 50114, juhatuse liige Silver Viljat (38407036537)
483. Profix Element OÜ, reg.-kood 11455942, Kalda 7 Nõo alevik, Nõo vald, Tartumaa 61601, juhatuse liige Harri Pala (35106082738)
484. Saare Ehituskorralduse Osaühing, reg.-kood 11459405, Suur-Kaare 49-36 Viljandi 71015, juhatuse liige Ahto Ani (35502106026)
485. Osaühing Greenmaster, reg.-kood 11459575, Pilve 16 Märja alevik, Tähtvere vald, Tartumaa 61406, juhatuse liige Endel Sova (36410046514)
486. OÜ Krohvikeskus, reg.-kood 11462620, Räni küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61702, juhatuse liige Karin Laasik (46612292748)
487. Josten Invest osaühing, reg.-kood 11468025, Ringtee 43 Tartu 50105, juhatuse liige Joosep Kinks (38708032715)
488. Osaühing Pipefix, reg.-kood 11468634, Karja 5 Viljandi 71005, juhatuse liige Ülar Pajusalu (38507266028)
489. US Music Management osaühing, reg.-kood 11469088, Männiku 2 Valga 68205, juhatuse liikmed Rasmus Sütt (38212166537), Tiit Uibusaar (38610246520)
490. OÜ FRIXELLA, reg.-kood 11473304, Noli 5 Tagaküla küla, Võru vald, Võrumaa 65514, juhatuse liige Rauno Rikk (38909164921)
491. Osaühing Peetribuss, reg.-kood 11475350, Jaama 23 Põlva 63303, juhatuse liige Peeter Sulamägi (36409092727)
492. OÜ SENSIVAL, reg.-kood 11475580,, juhatuse liige Hardi Rätsepp (37407242729)
493. RPJ Bygg OÜ, reg.-kood 11476295, Marta 2-3 Tartu 50103, juhatuse liikmed Raul Pärn (36707282714), Karl Juhans (36711072752)
494. Hõbemeedia OÜ, reg.-kood 11476473, Vilja 30 Võru 65606, juhatuse liige Taavi Mõttus (38305066512)
495. OÜ VEINIKELDER, reg.-kood 11476898, Kooli 1A Tartu 50409, juhatuse liige Michael John Gallagher (35509020370)
496. Suitsukala OÜ, reg.-kood 11477107, Kodu 15 Viljandi 71015, juhatuse liikmed Merlin Helekivi-Kalinina (47104152738), Heli Sillandi (47709046017)
497. osaühing BET Kraanad, reg.-kood 11477165,, juhatuse liikmed Eke Kurg (36605052733), Nikolai Panov (36809192745), Arne Kukin (37503112729)
498. Aedes Ehitus OÜ, reg.-kood 11477337, Väike-Kärsiniidu talu Mõksi küla, Võru vald, Võrumaa 65530, juhatuse liige Priit Hillep (38001116517)
499. OÜ ROHEMAA, reg.-kood 11477432, Kreutzwaldi 54a-69 Võru 65610, juhatuse liige Dmitri Stanit¨enko (38606166510)
500. OÜ Beston, reg.-kood 11477449, Kottisse talu Loosu küla, Võru vald, Võrumaa 65548, juhatuse liige Janek Troska (38107046513)
501. Sontrawest OÜ, reg.-kood 11477834,, juhatuse liige Galina Nestman (07.07.1947)
502. LUUNJA VARAD OÜ, reg.-kood 11477938, Anne 1-30 Tartu 50604, juhatuse liige Mehis Jaagura (36412152718)
503. OÜ PARTICIA, reg.-kood 11478390, Ristikheina 1 Räni küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61708, juhatuse liikmed Janno Talvar (37606012763), Martin Karja (38007312225)
504. PRO 2 Teenused OÜ, reg.-kood 11478791, Polli küla, Karksi vald, Viljandimaa 69104, juhatuse liige Tarmo Käosaar (35703206010)
505. AMH OÜ, reg.-kood 11478911, Elva 43-2 Tartu 50411, juhatuse liikmed Marijana Habak (48205082743), Aleksander Habak (35607072739)
506. OÜ Netimeister, reg.-kood 11479201, Veski 28-11 Tartu 50409, juhatuse liige Kaur Mägi (37308100224)
507. MERKSANI OÜ, reg.-kood 11479253, Salu 15 Põlva 63305, juhatuse liikmed Merike Saan (45908236518), Jüri Saan (35508276535)
508. Rural Systems Oü, reg.-kood 11479307, Pepleri 23-20 Tartu 51003, juhatuse liige Katrin Noorkõiv (47306190212)
509. OÜ Stralen, reg.-kood 11479329, Nilbõ küla, Rõuge vald, Võrumaa 66262, juhatuse liige Rainer Tolk (37502086548)
510. Iiten Lahendused OÜ, reg.-kood 11479810, Vaksali 17a Tartu 50410, juhatuse liige Dmitri Kostandi (38109252728)
511. Tuule Kapital OÜ, reg.-kood 11479879, Pärna 2-24 Tartu 50603, juhatuse liige Mihkel Mikkelsaar (38304062726)
512. PIMP Production OÜ, reg.-kood 11482640, Uus 65-71 Tartu 50707, juhatuse liige Ivan Volõnets (37507072719)
513. Marlenton Osaühing, reg.-kood 11483036, Kalda 34-33 Tartu 50707, juhatuse liige Tarvi Uusen (36703202765)
514. OÜ Agrolain, reg.-kood 11484484, Lõuna 3-5 Karksi-Nuia, Karksi vald 69102, juhatuse liige Janis Sarv (37712226027)
515. Roger Group OÜ, reg.-kood 11490533, Lääne 13-81 Tartu 50605, juhatuse liige Rando-Roger Roggenbaum (38002186018)
516. Lexi Vara OÜ, reg.-kood 11496139, Ilmatsalu 3b Tartu 51014, juhatuse liige Aleksei Ivask (37510132721)
517. OÜ HELEMETS PRO, reg.-kood 11496174, J.Kuperjanovi 18a-44 Valga 68207, juhatuse liige Raiko Helemets (38111065711)
518. MOONHOUSE OÜ, reg.-kood 11496346, Kotre talu Raudsepa küla, Otepää vald, Valgamaa 67415, juhatuse liige Margus Narusk (37303256516)
519. Mann Viljandi OÜ, reg.-kood 11496797, Tallinna 33-5 Viljandi 71013, juhatuse liige Daryl Stuart Mann (37212130031)
520. Osaühing Paaditööd, reg.-kood 11497245, Laane 2 Tartu 50303, juhatuse liikmed Peep Hallap (36607082716), Andrus Metslang (36603062726), Sven Innos (37303242772)
521. Femmely OÜ, reg.-kood 11497529, Soinaste 21 Tartu 50411, juhatuse liige Tauri Heinsalu (38712012730)
522. OÜ MERUSK, reg.-kood 11497624, Aruküla tee 32 Tartu 51013, juhatuse liige Margus Pai (36305202719)
523. Valga Rahandusühistu, reg.-kood 11497825, Kolga tee 27 Otepää, Otepää vald 67405, juhatuse liikmed Gregor Miller (38306262726), Vahur Mägi (38407186512), Taavi Sepp (38210025714)
524. Ojasaare Paradiis OÜ, reg.-kood 11498032, Ojasaare talu Eistvere küla, Imavere vald, Järvamaa 72402, juhatuse liikmed Olive Liping (48307092763), Anni Vahter (47708200047)
525. Da Joint OÜ, reg.-kood 11498061, Tiigi 14 Tartu 50410, juhatuse liikmed Gert Tamm (38408062716), Maiko Johanson (38110276036), Raivo Tamm (35701302726)
526. Orava Transport OÜ, reg.-kood 11498552, 6-7 Ruusa küla, Räpina vald, Põlvamaa 64403, juhatuse liige Janika Orav (48309072748)
527. OÜ BIZNES PRINT SERVIS, reg.-kood 11498954, Pärnu 10 Valga 68203, juhatuse liige Aleksejs Povhs (26.09.1968)
528. Esseni Maja OÜ, reg.-kood 11499155, Jüri 17 Võru 65690, juhatuse liige Egle Taurus (47103316533)
529. OÜ Dekor-Puit, reg.-kood 11499400, Jaani talu Mõniste küla, Mõniste vald, Võrumaa 66002, juhatuse liige Matis Zilmer (38802106511)
530. Kosmarak OÜ, reg.-kood 11499563, Papli 7 Viljandi 71012, juhatuse liige Margus Kask (38003226020)
531. OÜ Varbuse Ökopark, reg.-kood 11499617, Reola küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61707, juhatuse liige Aivar Matt (36905232725)
532. OÜ Grain Marketing Group, reg.-kood 11499971, Ilmatsalu 3k Tartu 50410, juhatuse liige Margus Kesa (36811112730)
533. SMARTSOFT OÜ, reg.-kood 11500094, Tehase 23 A Tartu 50106, juhatuse liige Vladimirs Puhins (260883-10607)
534. Funzone OÜ, reg.-kood 11500384, Jaani 8-1 Tartu 51007, juhatuse liikmed Danel Makko (38506192714), Merilyn Hain (48005142726)
535. OÜ Taimekaitsevahendid, reg.-kood 11500484,, juhatuse liige Juri Tkat¨ (38012294934)
536. EstTrad Music OÜ, reg.-kood 11500639, Tasuja pst 6 Viljandi 71011, juhatuse liige Harlet Orasmaa (38110120231)
537. KSG KATUS OÜ, reg.-kood 11509770, Viljandi 17 Valga 68206, juhatuse liige Aleksei Berjozkin (38803185714)
538. Mehine Invest OÜ, reg.-kood 11518326, Valgemäe talu Rannu alevik, Rannu vald, Tartumaa 61102, juhatuse liikmed Riho Kaarna (38205112732), Rain Kaarna (37607142739)
539. Osaühing SLID HOLDING, reg.-kood 11522316, Esku 14-8, Esku küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa 48005, juhatuse liige Kaspar Poka (39009224918)
540. Osaühing Mobilux, reg.-kood 11533053, Männimäe tee 28 Viljandi 71020, juhatuse liige Jüri Saarem (36404286012)
541. DaloniBruks OÜ, reg.-kood 11534516, Pikamäe tee 7-3 Ignase küla, Haaslava vald, Tartumaa 62109, juhatuse liige Gunnar Ehrlich (37101212746)
542. Hermeton Trading OÜ, reg.-kood 11534704, Karja 5 Viljandi 71005, juhatuse liikmed Ülar Pajusalu (38507266028), Riivo Paju (38808136015), Margus Lee (38512286010)
543. OÜ Rehvimajand, reg.-kood 11534874, Marja 11-6 Tartu 51007, juhatuse liige Margo Troon (37505202716)
544. Telinest Osaühing, reg.-kood 11536181, maja 34-10 Uusna küla, Viiratsi vald, Viljandimaa 70102, juhatuse liige Elar Kurvits (38302066029)
545. OÜ R ja R Leht, reg.-kood 11537080, Roopa 34 Tartu 50110, juhatuse liige Raido Leht (37602250222)
546. Osaühing Raposa, reg.-kood 11537453, Kruusakingu talu Unipiha küla, Nõo vald, Tartumaa 61619, juhatuse liige Maris Rebane (48701172764)
547. Tehnotööde OÜ, reg.-kood 11537482, Mõisa talu Juba küla, Võru vald, Võrumaa 65518, juhatuse liige Vainu Tamberg (36202116516)
548. JRJ Trade OÜ, reg.-kood 11537766, Rahu 7-2 Vastseliina alevik, Vastseliina vald, Võrumaa 65201, juhatuse liige Siim Salmistu (38502206517)
549. OÜ AMMERHAUS, reg.-kood 11538369, Kroonuaia 37-9 Tartu 51008, juhatuse liikmed Kristo Tõrva (38303102740), Taavi Silber (38006262739)
550. Mõisaahjud OÜ, reg.-kood 11539133, Mõisavahe 43-3 Tartu 50708, juhatuse liikmed Mariia Urgand (46703262720), Vahur Urgand (36409236511)
551. TEMTER OÜ, reg.-kood 11539208, Aardla 156-9 Tartu 50415, juhatuse liige Marju Piir (46112092776)
552. osaühing Balmax, reg.-kood 11539280, Mooni 6 Tartu 50412, juhatuse liige Pille-Riin Raudsepp (48707152775)
553. Foodcourt OÜ, reg.-kood 11540136, Rüütli 12 Tartu 51007, juhatuse liige Kristjan Voorel (37612044925)
554. Joosu OÜ, reg.-kood 11540679, Joosu küla, Laheda vald, Põlvamaa 63003, juhatuse liige Jaan Teesalu (36609286525)
555. OÜ Kuva, reg.-kood 11540768, Väluste tee 29 Viiratsi alevik, Viiratsi vald, Viljandimaa 70104, juhatuse liige MARKO MATIKAINEN (36711196019)
556. PTM Foods OÜ, reg.-kood 11540931, Lepiku 7-3 Tartu 51007, juhatuse liikmed Silver Pruel (38506102750), Andres Veeber (38312312725)
557. OÜ MAAKIVI, reg.-kood 11541414, Päikese 3 Märja alevik, Tähtvere vald, Tartumaa 61406, juhatuse liige Margo Möller (37505126516)
558. OÜ COLORSHINE, reg.-kood 11541644, Erenvert Kalme küla, Rõngu vald, Tartumaa 61002, juhatuse liige Katriin Klaus (47502162749)
559. Lankota OÜ, reg.-kood 11541868, Uhti küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61712, juhatuse liige PIRET TENS (47704292737)
560. Osaühing Margery, reg.-kood 11541970, Loode 7-1 Viljandi 71015, juhatuse liige Merike Urv (47509096013)
561. OÜ TOKKMARLE, reg.-kood 11542589, Juula küla, Tabivere vald, Jõgevamaa 49104, juhatuse liige Marko Järva (38211162762)
562. Daxu Nails OÜ, reg.-kood 11543749, Lääne 2-4 Tartu 50605, juhatuse liige Dagmar Adur (48405072715)
563. Finconstruction OÜ, reg.-kood 11546110, Sipelga 2 Räni küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61708, juhatuse liige Margo Möller (37505126516)
564. Osaühing VIAMER CAPITAL, reg.-kood 11546481, Ropka tee 19a -5 Tartu 51013, juhatuse liikmed Sven Vähi (38010302721), Samu Ilmari Haapanen (38001250027)
565. OÜ HANSATOR EXPERT, reg.-kood 11546699, Põhja pst. 15A-8 Tartu 50605, juhatuse liikmed Reigo Sepp (37707222757), Kristjan Kalaus (37710312736)
566. Osaühing Royalexpo, reg.-kood 11548669, Neanurme küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa 48015, juhatuse liige Andres Moorits (35812092750)
567. Tactical City Koolitus OÜ, reg.-kood 11551281,, juhatuse liige Rauno Kalamees (37908042737)
568. OÜ SEMPAX, reg.-kood 11552895, Pikk 16-3 Võru 65604, juhatuse liige Jüri Kuks (37706096515)
569. TANTRA GRUPP OÜ, reg.-kood 11556657, Pekri Tännassilma küla, Põlva vald, Põlvamaa 63224, juhatuse liikmed Mati Kiisler (37407235724), Irma Kiisler (47205120254)
570. Best 4U OÜ, reg.-kood 11559578, maja 4-4 Tõnissaare küla, Saarepeedi vald, Viljandimaa 71069, juhatuse liige Kaido Toomingas (38211246023)
571. Lembitu Garaa¸id OÜ, reg.-kood 11569000, Kõrre talu Sihva küla, Otepää vald, Valgamaa 67301, juhatuse liige Lembit Rebane (36606285714)
572. ORA OÜ, reg.-kood 11570640, Ravila 63 Tartu 51014, juhatuse liige Dmitri T¨erkassov (37204182719)
573. S.O.N. Cargo OÜ, reg.-kood 11571740, Käo põik 1 Tartu 50404, juhatuse liige Erik Mikael Thors (04.12.1966)
574. TEV OÜ, reg.-kood 11571772, Küütri 14 Tartu 51007, juhatuse liige Tanel Russ (38001126527)
575. Lauteh OÜ, reg.-kood 11576938, Matussaare 3-3 Väimela alevik, Võru vald, Võrumaa 65566, juhatuse liige Lauri Samason (37702096528)
576. Cristaltech OÜ, reg.-kood 11577814, Tähe 10-5 Valga 68207, juhatuse liikmed Urmas Urb (37609022719), Raiko Zalitis (37603195713)
577. Restoxsun OÜ, reg.-kood 11579612, Alajõe küla, Vara vald, Tartumaa 60403, juhatuse liikmed Martin Kaldmaa (38410132731), Tarmo Arumets (36511194215)
578. Cleaners OÜ, reg.-kood 11579865, Kalevi põik 8-2 Räpina, Räpina vald 64503, juhatuse liige Ivo Alver (39012046023)
579. OÜ PREVIAN PARTNER, reg.-kood 11587113, Kase 15 Valga 68207, juhatuse liige Alar Koppel (38111155710)
580. PHD Raamat OÜ, reg.-kood 11587451, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Raivo Paala (36404105713)
581. Uuslahenduste arendustegevuse OÜ, reg.-kood 11593405, Võru 63 Tartu 50111, juhatuse liikmed Erlend Kraus (38607052732), Lennart Luhtaru (38607232729)
582. OÜ Pink Panther boutique, reg.-kood 11599218, Anne 51-79 Tartu 50703, juhatuse liikmed Triin Kaasik (49012262715), Katrin Kaasik (47105212734)
583. Rebaseraja 8 OÜ, reg.-kood 11600536, Raja 30a Tartu 50417, juhatuse liige Maris Rebane (46709072778)
584. GRANDMERK INVEST OÜ, reg.-kood 11601493, Jüri 39 Võru 65610, juhatuse liige Andres Uibokand (37901036513)
585. Sun City Travel OÜ, reg.-kood 11601547, Aleksandri 46 Tartu 51004, juhatuse liikmed Jaak Kurg (36004152745), Catrin Tumala (46905240250)
586. Seitsmete Grupi OÜ, reg.-kood 11601671, Valga mnt 27 Elva 61503, juhatuse liige Eda Koppel (46002272723)
587. SHARK RIDER OÜ, reg.-kood 11602512, Tindi küla, Rõuge vald, Võrumaa 66298, juhatuse liikmed Alar Johanson (37805176516), Vahur Veskis (37307110357)
588. Mazur Grupp OÜ, reg.-kood 11602742, J. Koorti 6 Tartu 51011, juhatuse liige Roman Osadt¨i (38612232710)
589. Modemax OÜ, reg.-kood 11602943, Vabriku 8 Tartu 50409, juhatuse liikmed Margus Kikkas (37809232711), Kaija Suuroja (48605262710), Sven Kaha (37610132713)
590. ALAIDET OÜ, reg.-kood 11603026, Puiestee 23-36 Jõgeva 48303, juhatuse liikmed Kaidi Kobar (49010312764), Alari Hantson (37804182748)
591. GORNEIA INVEST OÜ, reg.-kood 11603032, Jüri 39 Võru 65610, juhatuse liige Andres Uibokand (37901036513)
592. Medical Partners OÜ, reg.-kood 11604184, Tiigi 61B Tartu 50410, juhatuse liige Sander Sassi (38108076016)
593. osaühing Võluvägi, reg.-kood 11604830, Riia mnt 28 Viljandi 71010, juhatuse liige Iivo Reimal (38510254236)
594. OÜ Üldehituse, reg.-kood 11605918, Naaritsa talu Leie küla, Kolga-Jaani vald, Viljandimaa 70303, juhatuse liige Siim Enders (38809126013)
595. Raokone OÜ, reg.-kood 11611250,, juhatuse liige Raoul Konks (36203230341)
596. Õisu Holding OÜ, reg.-kood 11612700, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Raivo Paala (36404105713)
597. OÜ ZACHWERTA, reg.-kood 11613326, Juula küla, Tabivere vald, Jõgevamaa 49104, juhatuse liige Marko Järva (38211162762)
598. Kännud OÜ, reg.-kood 11615236, Kellukese põik 6 Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61715, juhatuse liikmed Marko Tälli (37011176520), Agris Hanson (38303236559)
599. MaxVelg OÜ, reg.-kood 11622236, Maja 4-3 Päri küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71118, juhatuse liikmed Margus Kitse (37809066011), Silver Udaltsov (37503106024)
600. Green Leap OÜ, reg.-kood 11624884, Posti 15-1 Viljandi 74001, juhatuse liikmed Herki Laanmets (38102075725), Heiki Laanmets (38003032757)
601. Mifaltova OÜ, reg.-kood 11625507, Võru 13 Valga 68205, juhatuse liige Rain Saar (37509055728)
602. OÜ Puiduait, reg.-kood 11626429, Liivamäe talu Vassevere küla, Saare vald, Jõgevamaa 49321, juhatuse liige Lii Araste (48102034216)
603. PHD Tekstiil OÜ, reg.-kood 11627096, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Teet Raatsin (38702154917)
604. OÜ JUARKS, reg.-kood 11632003, Kaunase pst. 51-22 Tartu 50706, juhatuse liikmed Aleksandr Ko¸evnikov (37005312736), Maksim Buksbaum (38011042714), D¸oni Giorgadze (36611232755)
605. ARIVELO OÜ, reg.-kood 11632430, maja 2-9 Saduküla küla, Puurmani vald, Jõgevamaa 49011, juhatuse liikmed Martin Sosnitski (38805222741), Arnold Me¨kov (38603062741)
606. Laki Takso OÜ, reg.-kood 11634328, Õuna tn 2 Tartu 50405, juhatuse liige Tarmo Sõmerik (38411032722)
607. Osaühing Penny, reg.-kood 11634676, Jaani 5 Otepää, Otepää vald 67405, juhatuse liikmed Alar Unt (37412315728), Margo Villemson (37706095725)
608. Tristart OÜ, reg.-kood 11634860, Konguta tee 1 Metsalaane küla, Konguta vald, Tartumaa 61506, juhatuse liige Keit Kangro (37708262757)
609. PHD Investments OÜ, reg.-kood 11640754, Metsa Valga 68206, juhatuse liige Teet Raatsin (38702154917)
610. OÜ Profikesa Lahendused, reg.-kood 11640978, Uus 63 - 28 Tartu 50606, juhatuse liige Rene Kasetalu (38004302726)
611. PHD Tööjõud OÜ, reg.-kood 11641216, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Teet Raatsin (38702154917)
612. Vankris OÜ, reg.-kood 11643579, Tähe 8-27 Jõgeva 48307, juhatuse liikmed Toomas Meesak (37002112753), Lembit ¦teinberg (35811132714)
613. ZRG Grupp OÜ, reg.-kood 11644597, Akaatsia Tinnikuru küla, Tarvastu vald, Viljandimaa 69701, juhatuse liige Zurab Kvaratshelija (35710096050)
614. Mäe-Singa OÜ, reg.-kood 11652020, Singa küla, Mõniste vald, Võrumaa 66010, juhatuse liige Rutmar Ploomipuu (36901280365)
615. OÜ Ahto Arendus, reg.-kood 11653254, Tähe 114 Tartu 51013, juhatuse liige Sandris Dara¨kevics (280483-11364)
616. GOBUL SYSTEMS Osaühing, reg.-kood 11653283, Ülikooli 4-9 Tartu 51003, juhatuse liige Mehmet Ulgar Dogru (37501220020)
617. Kaks Ratast OÜ, reg.-kood 11655106, Rahinge 105-8 Rahinge küla, Tähtvere vald, Tartumaa 61408, juhatuse liige Steve Kutter (38502082769)
618. OÜ Diagnort, reg.-kood 11655862, Peetri 62a-4 Tartu 50303, juhatuse liige Kristo Savik (38704072745)
619. Osaühing Jah Grupp, reg.-kood 11655939, maja 41-6 Jämejala küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71024, juhatuse liige Ave Kimsen (47404244230)
620. Meistrisamm Osaühing, reg.-kood 11661472, Vahtra talu Soe küla, Hummuli vald, Valgamaa 68408, juhatuse liige Svetlana Nõmmerga (48211035716)
621. Kivinõid OÜ, reg.-kood 11662891, Hangu talu Säre küla, Antsla vald, Võrumaa 66416, juhatuse liige Elar Lutsar (38506226573)
622. Steelpro OÜ, reg.-kood 11663138, Lõve talu Lapetukme küla, Rõngu vald, Tartumaa 61008, juhatuse liige Margaret Till (48406290256)
623. ASAP Teenindus OÜ, reg.-kood 11665912, Jõgeva mnt 21 Põltsamaa 48105, juhatuse liikmed Marko Kondas (38611055719), Kalev Musta (37412082757)
624. OÜ FAVEL TRADE, reg.-kood 11666021, Metsa talu Karste küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63112, juhatuse liige Andrus Tapper (37205092714)
625. Sinomax Ehitus OÜ, reg.-kood 11666334, Rahu 3a-14 Tartu 50112, juhatuse liige Viktor ¦arov (37007122785)
626. OÜ FAVEL PROJECT, reg.-kood 11666914, Võru 128-3 Tartu 50111, juhatuse liige Margo Troon (37505202716)
627. OÜ Astimek, reg.-kood 11669261, Kitsas 3 Tartu 51004, juhatuse liige Raivo Palmiste (38811274231)
628. OÜ ARGENTON IMPEX, reg.-kood 11675190, Uus 20-71 Tartu 50106, juhatuse liige Anu Laarmaa (48505184915)
629. OÜ ARGENTON PROJECT, reg.-kood 11675528, Meeme 9a-1 Viljandi 71007, juhatuse liige Virgo Puss (37707116013)
630. OÜ ARGENTON INVEST, reg.-kood 11675540, Ehitajate tee 1-33 Põlva 63303, juhatuse liikmed Janek Prants (37306236550), Silver Prants (37703316517)
631. Leikoter OÜ, reg.-kood 11675830, Sõduri talu Võistre küla, Saarepeedi vald, Viljandimaa 71075, juhatuse liikmed Õnne Haidak (47802070297), Kauri Joandi (37908016029)
632. Pikkjärve Põld OÜ, reg.-kood 11680083, Aasa 4 Valga 68205, juhatuse liige Jerzy Igor Biechonski (35304250089)
633. RONBIT osaühing, reg.-kood 11688092, Pargi 4 Tõrva 68604, juhatuse liikmed Tommy Mikael Liimatainen (16.05.1973), Priit Vallner (38608015722)
634. Playtime OÜ, reg.-kood 11695614, Posti 15-1 Viljandi 71004, juhatuse liikmed Herki Laanmets (38102075725), Algimantas Akmenskis (37502186532)
635. OSAÜHING REDKINGDOM, reg.-kood 11710495, Soo 2 Elva 61504, juhatuse liige Kristjan Andre (37012142734)
636. Teaduslelu OÜ, reg.-kood 11735064, Tähe 4 Tartu 51010, juhatuse liikmed Aigar Vaigu (38411062730), Madis Kauts (38101070240)
637. Fixum Systems OÜ, reg.-kood 11742489, Vilja 8-41 Võru 65606, juhatuse liige Joel Nool (36704180215)
638. OÜ WTPrint, reg.-kood 11744726, Riia mnt 7-34 Viljandi 71010, juhatuse liikmed Kristo Galeta (38304096016), Raimo Kramm (37902086026)
639. MGT OÜ, reg.-kood 11753234, Tiigi 61b Tartu 50410, juhatuse liikmed Andres Salumets (37105192739), Andres Metspalu (35103112713), Jüri Laasik (35610132719)
640. RP HALDUS OÜ, reg.-kood 11778808, Soola 8 Tartu 51013, juhatuse liige Toomas Pruus (37108082730)
641. OÜ Procurement, reg.-kood 11784513, Variku 6 Tartu 50110, juhatuse liige Leho Tamvere (37112274235)
642. METS & CO OÜ, reg.-kood 11793392, Tamme Välgita küla, Saarepeedi vald, Viljandimaa 70202, juhatuse liige Arve Lenk (35107296020)
643. Carinee Ehted OÜ, reg.-kood 11795534, Härma talu Annikvere küla, Põltsamaa vald, Jõgevamaa 48004, juhatuse liige Karin Rajasoo (47507062713)
644. BK Tootmine OÜ, reg.-kood 11895268,, juhatuse liige Toomas Pruus (37108082730)
645. Memoriaal.ee OÜ, reg.-kood 11897051, Koidu Vana-Kuuste küla, Kambja vald, Tartumaa 62033, juhatuse liige Kalle Värno (35504172739)
646. VITA Lilled OÜ, reg.-kood 11901628, Põhja pst. 8-7 Tartu 50605, juhatuse liige Viktoria Veresinina (48004282722)
647. OÜ M-Boat, reg.-kood 11903426, Angerja Rannaküla küla, Rõngu vald, Tartumaa 61012, juhatuse liikmed Alo Murutar (36507242752), Richard Murutar (38903022733)
648. osaühing Myrsk Trade, reg.-kood 11912922, Tammeoksa 1-8 Tartu 50414, juhatuse liige Sergey Samuta (36604300310)
649. Baltsca OÜ, reg.-kood 11920525, Kaarepere 25-9 Kaarepere küla, Palamuse vald, Jõgevamaa 49201, juhatuse liikmed Margus Jõesaar (37908310239), Taiko Bruus (38304052796)
650. Originaal OÜ, reg.-kood 11921192, Kirde 2a Elva 61506, juhatuse liige Kristo Frei (37706032736)
651. Sven Ehitus OÜ, reg.-kood 11923104, Veskitamm 7 Vissi küla, Nõo vald, Tartumaa 61621, juhatuse liige Sven Paumets (37812036515)
652. LM Trans OÜ, reg.-kood 11929590, Ringtee 26 Tartu 51013, juhatuse liige Erki Sool (37910086510)
653. Sanlaur OÜ, reg.-kood 11931121, Võru 112-1 Tartu 50111, juhatuse liige Eduard Lauriku (37105017018)
654. ECH20 OÜ, reg.-kood 11931204, Tähe 105a-5 Tartu 50107, juhatuse liikmed Elar Kimmel (38406156519), Reemo Õigus (38703112737)
655. Osaühing A.N.X. Grupp, reg.-kood 11931517, Piiri 18-30 Põlva 63304, juhatuse liige Haike Aruvee (48107126528)
656. KP Büroo OÜ, reg.-kood 11936489, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Teet Raatsin (38702154917)
657. KTN Finants OÜ, reg.-kood 11937840, Metsa 21 Valga 68206, juhatuse liige Teet Raatsin (38702154917)
658. OÜ FONTAKY, reg.-kood 11938778, Karolaane talu Laeva küla, Laeva vald, Tartumaa 60608, juhatuse liige Kalle Lepasepp (36207132752)
659. Merill OÜ, reg.-kood 11951477, Mõisavahe 7-31 Tartu 50707, juhatuse liige Merle Sibul (47702152715)
660. HIP asennus OÜ, reg.-kood 11953737, Paala tee 27 Viljandi 71014, juhatuse liige Eero Olavi Tervo (17.05.1950)
661. Kiljard Investeeringute OÜ, reg.-kood 11959355, Tähe 106a Tartu 51013, juhatuse liikmed Ahti Kalde (37209082738), Ronald Blumenau (38309052711), Indrek Lindsaar (37312135738)
662. Korteriühistu PETSERI 5, reg.-kood 80001278, Petseri 5 Valga, juhatuse liikmed Jekaterina Varlamova (46005045718), Irina Nikolajeva (45905105721)
663. TAGULA MAAPARANDUSÜHISTU, reg.-kood 80001806, Tagula küla, Tõlliste vald, Valgamaa 68303, juhatuse liikmed Kalle Kits (37002162722), Kaupo Kutsar (37205155727)
664. Jõgevamaa Metsaomanike Liit, reg.-kood 80006034, Aia tn.2 Jõgeva, juhatuse liige Aado Mägisoo (35705212747)
665. Ripuka Talutehnika Arendamise Selts, reg.-kood 80006132, Kõola küla, Jõgeva vald, Jõgevamaa, juhatuse liige Tarmo Link (35207172756)
666. Garaa¸iühistu Suvi, reg.-kood 80006206, Võhandu 53- 12 Räpina, Räpina vald 64504, juhatuse liikmed Kaja Võsu (45302246523), Leonid Drozdov (35309226521)
667. Pereklubi Vera,Nade¸da,Ljubov, reg.-kood 80006927, Aia 6 Jõgeva 48306, juhatuse liikmed Olga Lisitsina (45604042760), Alla Posudnikova (46004132732), Tatjana Kõuts (46309192731), Nade¸da Borissova (45410212751)
668. KÜTIORU AVATUD ATELJEE, reg.-kood 80012589, Tohkri küla, Lasva vald, Võrumaa 65112, juhatuse liikmed Hasso Krull (36401310307), Peeter Laurits (36203060317), Toomas Kalve (36511142712), Leelo Laurits (46301140293)
669. Kavastu Maanaiste Selts, reg.-kood 80012841, Kavastu küla, Luunja vald, Tartumaa, juhatuse liikmed Siiri Laanesaar (46109122720), Tiina Laine (46305312733), Helve Ojamaa (44507142710), Helle Rätsep (45601162732)
670. SÄNNA TALUPIDAJATE SELTS, reg.-kood 80012862, Kaugu küla, Rõuge vald, Võrumaa EE2741, juhatuse liikmed Tarmo Tiivoja (36601102735), Uno Michelson (35511246516), Taivo Tuusis (37307126520)
671. Põltsamaa Lauluselts, reg.-kood 80016110, Kaare 26 Põltsamaa, juhatuse liikmed Tõnis Saar (37803074920), Ahti Velling (37406062748)
672. KORTERIÜHISTU KAVASTU SEITSE, reg.-kood 80016268, Kavastu küla, Luunja vald, Tartumaa, juhatuse liikmed Marika Parkja (46106212760), Alar Tuul (36102082753), Üllar Parkja (36106032771)
673. mittetulundusühing Härjanurme Masinaühistu, reg.-kood 80019137, Saduküla küla, Puurmani vald, Jõgevamaa, juhatuse liige Aado Mägisoo (35705212747)
674. Korteriühistu Tilsi III, reg.-kood 80019189, Tilsi küla, Laheda vald, Põlvamaa 63001, juhatuse liikmed Astrid Moks (47304026511), Kätlin Kõiv (48103150286), Agris Kahar (38201176513), Reimo Mandel (38108306519)
675. korteriühistu PIHKVA 107B, reg.-kood 80019657, Pihkva 107B, Mustvee, juhatuse liikmed Svetlana Le¸neva (45801142735), Liili Väits (44609222813), Tatjana Kriiskamägi (46304242754)
676. Korteriühistu TIHASE 40, reg.-kood 80019999, Tihase 40 Tartu 50416, juhatuse liige Margit Närska (44808232723)
677. Viljandi Maatöötajate Liit, reg.-kood 80024753, Vabaduse plats 4 Viljandi 71020, juhatuse liikmed Ants Saluste (33701016024), Mati Luik (35405066027), Õilme Luhaär (44907166016), Urve Kõresaar (43608146029), Nikolai Haukanõmm (33304276015)
678. Karksi-Nuia Auto-Moto klubi, reg.-kood 80025014, Pärnu 8 Karksi-Nuia, Karksi vald 69103, juhatuse liikmed Heino Nõgu (33603126011), Jaanus Ligur (36008246011), Jaanus Sarv (37009186038), Indrek Lepik (35909156011), Andi Sõmmer (35805076016), Terje Kurro (45006156012)
679. HEATEGEVUSÜHING ÕIGEUSK, reg.-kood 80026456, Tehnika 7 Valga 68205, juhatuse liikmed Jelena Sljusart¨uk (47106090311), Vladislav Aleshin (37108032271)
680. mittetulundusühing Tähtvere Laste- ja Perearstikeskus, reg.-kood 80030104, Oru t. 3 Tartu, juhatuse liikmed Ene Pärsim (45502272736), Marje Koha (45401282724), Marite Toots (45206212716)
681. Korteriühistu LIILIA, reg.-kood 80030765, Painküla küla, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48331, juhatuse liikmed Ilmi Trei (46601042747), Aivar Trei (36109042753), Maie Kruuk (44103184254)
682. Mittetulundusühing Saarepeedi Maaparandusühistu, reg.-kood 80034987, Saarepeedi küla, Saarepeedi vald, Viljandimaa 70201, juhatuse liikmed Arvo Pertel (34210186010), Ivi Kasak (43602070217), Vello Kaup (34201056017), Elmar Vaalmäe (33308206041), Rein Männik (34405036018)
683. Hellenurme Maanaiste Selts, reg.-kood 80037098, Hellenurme küla, Palupera vald, Valgamaa EE2512, juhatuse liikmed Ly Voolaid (46511265710), Agnes Veemees (45904265710), Linda Järvet (42803295716), Maimu Noorhani (44911125717), Liia Lõhmus (46710285714)
684. mittetulundusühing Must V, reg.-kood 80037520, Tähe 5a-11 Mustvee, juhatuse liikmed Meelis Uleksin (37905072721), Ade-Liis Soosaar (47301122743), Imbi Õunapuu (47210154917)
685. korteriühistu ETTS, reg.-kood 80037603, Koikküla küla, Taheva vald, Valgamaa, juhatuse liikmed Ellen Rebane (44506255731), Tiiu Ruotsi (45211065720), Siiri Sarvina (47002085711), Tõnu Keskoja (35906185715)
686. Viitina Külaselts, reg.-kood 80037738, Viitina küla, Rõuge vald, Võrumaa, juhatuse liikmed Endla Piiritalo (45711236516), Märt Viks (36910106524), Silvi Mets (44910026529), Ilmar Ait (35511106515), Peep Kimmel (36103136521)
687. Mittetulundusühing Jõgeva Õlleklubi, reg.-kood 80037767, Aia 3a Jõgeva, juhatuse liikmed Neeme Reinas (36204262764), Andres Baida (35601212746), Viktor Nõmm (36308022725), Margus Mitt (36012012749), Aare Kõuts (36706012742)
688. Tartumaa Spordiklubi Jõud, reg.-kood 80041875, Kalda tee 6-63 Tartu 50703, juhatuse liikmed Igor Ba¨kirov (37301212752), Jaanus Hiiemäe (37406245726), Urmas Treier (36912112771)
689. Aiandusühistu Päri Kevad, reg.-kood 80042188, Päri küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71023, juhatuse liikmed Jaan Allik (33411176012), Tarmo Uik (38304145720), Heiki Vahenurm (36404246014), Kristo Hanschmidt (38205176010)
690. Kõpu Maaparandusühistu, reg.-kood 80042194, Kõpu side Kõpu vald, Viljandimaa, juhatuse liige Martin Alas (34811066013)
691. Abja Tulekaitse Selts, reg.-kood 80042857, Kooli tn. 1 Abja-Paluoja, Abja vald 69402, juhatuse liikmed Tõnu Janter (34807266018), Enno Liiber (34812276015)
692. korteriühistu Ahja London, reg.-kood 80046157, Nooruse tn. 4 Ahja vald, Põlvamaa EE2604, juhatuse liikmed Alan Pallandi (37808076525), Lea Lokko (44311266523), Ain Neemsalu (36301176512)
693. Põltsamaa Emadeklubi, reg.-kood 80046938, J. Kuperjanovi 12 Põltsamaa 48105, juhatuse liikmed Vilja Roots (43808032753), Marje Aigro (46106232729), Aimi Keskel (46611142789)
694. Akadeemiline Baltisaksa Kultuuri Selts, reg.-kood 80051968, Struve tn 1 Tartu 51003, juhatuse liikmed Allan Liim (32907092724), Erki Tammiksaar (36912012721), Inge Kukk (45508152735), Merje Mets (45701292739), Toivo Meikar (34706132725), Tiina Matsulevit¨ (45906282731)
695. VOORE JOOKSUKLUBI, reg.-kood 80055363, Voore küla, Saare vald, Jõgevamaa 49302, juhatuse liikmed Tenno Teder (38006072734), Kaido Koppel (37604032745), Heldur Kurvits (35311055715)
696. Mittetulundusühing P-RÜHM, reg.-kood 80055475, Palupera küla, Palupera vald, Valgamaa 67053, juhatuse liikmed Jaan Uibo (36403295711), Kalev Lõhmus (36409165725), Ilvar Sarapson (36604295744)
697. Tartu Maakonna Pensionäride Ühendus, reg.-kood 80055529, Riia 15a Tartu 51010, juhatuse liikmed Eevi Margus (43707112726), Ilme Rajalo (43807152713), Elmar Haba (32708042721), Aili Karindi (43704152739)
698. KORTERIÜHISTU HEKI 1, reg.-kood 80055860, Heki 1-12 Sõmerpalu alevik, Sõmerpalu vald, Võrumaa 66601, juhatuse liikmed Viia Haller (45603016515), Jaak Traagel (36109296522)
699. "Ropka Ralliklubi", reg.-kood 80056016, Ropka tn. 25 Tartu 50111, juhatuse liikmed Aldo Hurbola (36704102712), Meelis Leidt (36901162742), Andrus Rosenthal (36810022748), Kaupo Leidt (37102092816)
700. Tartu Naisselts, reg.-kood 80062593, Kastani 65-1 Tartu 50410, juhatuse liikmed Asta Raud (44312192718), Eve Prost (46005102760), Evi Taurafeldt (43403162710), Jelena Suik (45610112718), Volita Paklar (43709122754)
701. Korteriühistu Uhtjärve, reg.-kood 80062759, Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa 66503, juhatuse liikmed Rita Vichterpal (46409046518), Priit Aasaroht (36404306515)
702. Spordiklubi Elan, reg.-kood 80065628, Valuoja 15 b-21 Viljandi 71013, juhatuse liikmed Ants Jänes (35209096010), Raivo Mändmaa (35007256022), Raivo Reinok (35206056011)
703. Korteriühistu Männiku 3, reg.-kood 80068236, maja 3 Annikoru küla, Konguta vald, Tartumaa 61201, juhatuse liikmed Õie Männamets (43904012744), ANDRES KOEMETS (36205302733)
704. korteriühistu Kreutzwaldi 58b, reg.-kood 80068302, Kreutzwaldi 58b - 44 Võru 65610, juhatuse liikmed Valter-Johannes Sirge (37803082802), Velda-Helgi Peedosaar (43611206510), Vambola Sulg (33109226522), Õie Rand (44203166520), Valerii Piskunov (34901046510)
705. korteriühistu Kallaste "Oja 15", reg.-kood 80068897, Oja tn 15 Kallaste 60104, juhatuse liikmed Ruti Krivo¨ei (44606232740), Nikolai Kabatski (32707272749), Aita Opikov (44406212731)
706. mittetulundusühing Restu Piim, reg.-kood 80072574, Restu küla, Sangaste vald, Valgamaa 67001, juhatuse liikmed Heino Kängsepp (32608135719), Jaanus Lepik (36206275717), Raido Põdder (36605026511)
707. mittetulundusühing Liikumisklubi TOONUS PLUSS, reg.-kood 80072870, Arula küla, Pühajärve vald, Valgamaa 67301, juhatuse liige Toomas Uibo (34906120229)
708. Tartu Noorteklubi A & T-management, reg.-kood 80073013, Kivi 58-3 Tartu 51009, juhatuse liige Tiit Tammaru (37104302716)
709. Tartu Linnuklubi, reg.-kood 80077152, Struve tn 2 Tartu 51003, juhatuse liige Uku Paal (37906202744)
710. TARTUMAA LAULJATE JA MÄNGIJATE LIIT, reg.-kood 80077241, Kalevi 33-2/3 Tartu 51010, juhatuse liige Valev Pärn (35501132718)
711. Valgamaa Leiutajate ja Ratsionaliseerijate Ühing, reg.-kood 80077726, Lai 19 Valga 68203, juhatuse liikmed Olev Laul (34703045713), Peeter Toots (35510295723)
712. AKADEEMILINE MALESELTS, reg.-kood 80077815, Ilmatari 44 Tartu 51006, juhatuse liikmed Sven Reimaa (37903082718), Aksel Rei (34211152714), Valdur Tiit (33101162712)
713. Korteriühistu Lina 4, reg.-kood 80078499, Lina 4-4 Käärdi alevik, Rõngu vald, Tartumaa 61510, juhatuse liikmed Kalev Saul (35812172713), Kalle Liinar (36910162785), Ülle Hunt (45812142755)
714. Enesetäiendusklubi Disain, reg.-kood 80078542, Kalevi 69 - 1 Tartu 50103, juhatuse liige Piret Laanetu (47711032716)
715. Eesti Hambaarstiüliõpilaste Liit, reg.-kood 80078967, Raekoja plats 6 Tartu 51003, juhatuse liikmed Marjo Puusepp (48802272762), Laura-Maria Södor (48802050361), Karen Puusepp (48808150288), Sigrid Tuisk (48705234217), Mari Liiva (48908150007), Liis Burmeister (48904140307), Riinu Rahuoja (48510140269), Anu Magdaleena Heinvee (48608240324), Laura Schmidt (48711256035), Laura Saarlo (48605104710), Helena Antsov (48611264219)
716. korteriühistu Jõmmu, reg.-kood 80081478, Sulbi küla, Sõmerpalu vald, Võrumaa 66611, juhatuse liige Ilme Vals (46201206511)
717. korteriühistu Urvaste, reg.-kood 80081567, Urvaste küla, Urvaste vald, Võrumaa 66503, juhatuse liige Anu Nääme (45910166521)
718. korteriühistu Kallaste Oja 7, reg.-kood 80084850, Oja 7 Kallaste 60103, juhatuse liikmed Anfissa Bo¸ko (43508282213), Elviira Nikitina (46103252783), Liia Belova (46807182730)
719. aiandusühistu MÄNNIOKAS, reg.-kood 80087216, Kasteheina 4 Tartu 51011, juhatuse liikmed Rain Lepik (37505032758), Ivan Kalinin (37404172729), Toomas Länik (35510032711)
720. Eesti Osteoporoosi Selts, reg.-kood 80088032, Puusepa 8 Tartu 51014, juhatuse liikmed Hille Kruse (43911202738), Katre Maasalu (46801092799), Fred Kirss (36304292711), Ingrid Kull (45701142710), Terje Tigane (46102220240)
721. Mittetulundusühing JCI Viljandimaa, reg.-kood 80090738, Kauge 9-1 Viljandi 71016, juhatuse liikmed Rita Ohtla (46905296037), Krister Aule (37705236012), Elina Tirgo (48410056013), Jaanus Sarv (37009186038)
722. korteriühistu Kallaste Oja 9, reg.-kood 80093272, Oja 9 Kallaste 60103, juhatuse liikmed Tatjana Sahharova (47209122769), Klavdia Leego (44103212762), Kiira Nikitina (43603012785)
723. korteriühistu PIKK 80, reg.-kood 80093317, Pikk tn 80-29 Tartu 50603, juhatuse liikmed Rasmus Kool (36705222734), Sergei Ebrus (37403232713), Reet Piiri (45505022759), Olga Filchenkova (47411262733)
724. Haanja Maanaiste Selts, reg.-kood 80093398, Haanja küla, Haanja vald, Võrumaa 65101, juhatuse liikmed Tea Kallas (45509276519), Margit Utsal (46805076516), Heidi Trolla (44209056515), Helgi saar (46405106518), Merike Kapp (44303096527)
725. BOOSE MAAPARANDUSÜHISTU, reg.-kood 80093932, Kobela alevik, Antsla vald, Võrumaa 66405, juhatuse liikmed Heldur Paulus (34906096515), Viktor Sõro (35209116527), Priit Rohtla (34309306522)
726. Mulgi Meieri Ametiühing, reg.-kood 80094899, Raua 6 Viljandi 71020, juhatuse liikmed Velvi Kukkur (45304176014), Toomas Karu (34907026014), Hele Vanakamar (45403306019)
727. Aiandusühistu Päidre Pääsusilm, reg.-kood 80098786, Suur-Kaare 55-84 Viljandi 71015, juhatuse liikmed Johan Toom (33107276013), Ülo Malm (34002246010), Asta Rätte (45103176014), Kalju Sirel (33512026012), Ljubov Jelisejeva (44309256018)
728. Siimusti Spordiselts, reg.-kood 80101175, Siimusti alevik, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48402, juhatuse liikmed Kadri Pulk (46511250315), Ülle Sepp (45504022808)
729. Orienteerumisklubi Heering, reg.-kood 80101293, Eha 27-2 Tartu 50108, juhatuse liikmed Jaak Reimaa (35511192710), Kalvo Kriisk (37903142718), Mihkel Reimaa (37811292717)
730. Adavere Kultuuri Selts, reg.-kood 80101583, Pargi 4-1 Adavere alevik, Põltsamaa vald, Jõgevamaa 48001, juhatuse liikmed Ülle Üprus (45404102721), Piret Saare (46608082744), Reima Vaiksoo (47604222762)
731. Üliõpilaste Selts Raimla, reg.-kood 80101732, Veski 42 Tartu 50409, juhatuse liikmed Mihkel Vestli (38506040310), Jarmo Tael (38904254264), Timo Leppik (38906154910), Egon Naarits (38509052739), Martin Kree (38605102748), Tanel Pedaru (38711190237)
732. KORTERIÜHISTU Kallaste Oja 18, reg.-kood 80101821, Oja 18 Kallaste 60103, juhatuse liige Vassili Ulanov (32608082735)
733. Halliste Tehnikaspordi Klubi, reg.-kood 80104564, Halliste alevik, Halliste vald, Viljandimaa 69501, juhatuse liikmed Andrus Käära (36004196020), Marju Piho (45606046028)
734. Viljandi Giidide Ühing, reg.-kood 80104802, Tallinna tn 8 Viljandi 71011, juhatuse liikmed Asta Pangsepp (43009276010), Tiia Särev (45302096023)
735. Korteriühistu LUISE, reg.-kood 80105049, Vastemõisa küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa 71301, juhatuse liikmed Anne Saar (44906286042), Sirje Kolga (47202026026), Aive Nugis (46212316010)
736. Korteriühistu Varamõisa 1, reg.-kood 80109774, Varamõisa 1 Vara vald, Tartumaa 60401, juhatuse liikmed Milvi Tooming (43704022767), Indrek Laiuste (37307232719), Lembit Täpsi (35504152714)
737. Põlvamaa Astmahaigete Selts, reg.-kood 80109840, Uus tn 2 Põlva 63308, juhatuse liikmed Aet Olle (47307016530), Tiiu Hain (46906226527), Margit Rikka (46311226521)
738. Laeva jõe ülemjooksu maaparandusühistu, reg.-kood 80113037, Metsakatsejaam Jõgeva vald, Jõgevamaa 48331, juhatuse liige Urmas Orusalu (35901282738)
739. Garaa¸iühistu Võru Signaal 2, reg.-kood 80117779, Jüri 81-38 Võru 65607, juhatuse liige Enn Prääts (34503156532)
740. Garaa¸iühistu Võru Pinge, reg.-kood 80117911, Uus 12-30 Võru 65609, juhatuse liige Olev Edesi (33612186515)
741. Klubi "TART FILM", reg.-kood 80117934, Pepleri 4 Tartu 51003, juhatuse liikmed Margus Kiis (37505112740), Tarmo Vahtra (37202162717)
742. Eesti Keemiaõpetajate Liit, reg.-kood 80120391, Vanemuise 46 Tartu 51014, juhatuse liikmed Aarne Tõldsepp (34202062727), Miia Rannikmäe (45110042740)
743. Kauru Tehnika Arendajate Ühing, reg.-kood 80120675, Kauru küla, Pajusi vald, Jõgevamaa 48205, juhatuse liige Mati Ali (34409232715)
744. Korteriühistu Ääre 10, reg.-kood 80120853, Ääre 10 Puka alevik, Puka vald, Valgamaa, juhatuse liikmed Eha Luide (43301075711), Marina Kala (46411125717)
745. TARTU TOLLIAMETNIKE AMETIÜHING, reg.-kood 80124319, Tähe 106 Tartu 51013, juhatuse liikmed Arno Jaal (34208096515), Anne Anderson (46012192713), Aliki Tomingas (47001312783)
746. Eesti ÜRO Assotsiatsioon, reg.-kood 80124532, Lai 30 Tartu 51005, juhatuse liikmed Siim Saksing (38311226034), Martin Tiitmaa (38906220287), Triin Roostfeldt-Allas (48407304715), Maarja Toots (48411280217)
747. Viljandimaa Kaupmeeste Selts, reg.-kood 80125611, Suur-Kaare 68 Viljandi 71015, juhatuse liikmed Karl Õmblus (35503126012), Viktor Naanuri (36010306029), Margus Alamaa (35802186025), Alar Karu (36111106026), Kalvi Märtin (36601036020)
748. Mittetulundusühing Väike-Männiku Talumuuseum, reg.-kood 80125767, Iia küla, Kõpu vald, Viljandimaa 71211, juhatuse liikmed Edu Kuill (35201096036), Helgi Rattas (45209136029)
749. Korteriühistu Tartu Tiigi 6, reg.-kood 80129145, Tiigi 6 Tartu 51003, juhatuse liikmed Reele Varbola (46709154720), Merle Kuhhi (47406222766), Kaarel Marvet (33702012749), Janek Ote (37312302716), Jaanus Sutt (36211242728)
750. Mustlas-Eestlas-Noorte Kultuurikeskus, reg.-kood 80129446, Koreli 7 Võru 65604, juhatuse liikmed Tõnu Hendrikson (37309086511), Anetta Orda¨okova (47302120253), Jaan Mitrauskis (36804046515), Kaili Mitrovska (47002166537), Harri Mitrauskis (33805156538)
751. mittetulundusühing ELPHAL, reg.-kood 80129713, Kuutsi küla, Mõniste vald, Võrumaa 66001, juhatuse liikmed Maido Mändmets (36401126524), Ale Sprenk (46510226522), Georg Aher (35405110357), Kalmer Kivi (36203272722), Heli Rasva (46209255719), Marika Lepp (46701066512), Meelis Zilmer (36310096530)
752. "PSN" KLUBI, reg.-kood 80129972, Kesk 6 Valga 68203, juhatuse liikmed Nikolai Vähi (36604035723), Kaidu Vasar (37403285728)
753. korteriühistu Sangaste Kooli 4, reg.-kood 80130018, Kooli 4 Sangaste alevik, Sangaste vald, Valgamaa 67013, juhatuse liikmed Urmas Tiidemäe (36712095718), Eve Karimõisa (44410215718)
754. Kõrgessaare Maaparandusühing, reg.-kood 80130030, Kõrgessaare küla, Lasva vald, Võrumaa 65401, juhatuse liige Kalmer Truup (35912226519)
755. Klubi "Stress", reg.-kood 80139580, Sillapää küla, Räpina vald, Põlvamaa 64507, juhatuse liikmed Risto Raudask (38008246527), Marion Kedrov (38302262750), Taavi Lulla (38304206510)
756. võistlustantsuklubi "DANCIN' MACHINE", reg.-kood 80144121, Kuperjanovi 44-3 Tartu 50409, juhatuse liige Toomas Lill (36312222711)
757. Korteriühistu Linda 6, reg.-kood 80144919, Linda 6-6 Tartu 50106, juhatuse liikmed Jüri Karja (35104062714), Triin Kübarsepp (48001022763), Anneli Võsu (47007172744), Merit Kuusk (47901092738)
758. Eesti Waldorflasteaedade Ühendus, reg.-kood 80145043, Ploomi 1, Tartu 50110, juhatuse liige Tiina Käärik (46005142711)
759. mittetulundusühing Ugala Selts, reg.-kood 80147013, Vaksali 7 Viljandi 71020, juhatuse liikmed Katrin Mändmaa (45005146011), Gunnar Leets (36410126011), Kalvi Kants (37904286026)
760. Eesti Morfoloogia Selts, reg.-kood 80149897, Ravila 19 Tartu 50411, juhatuse liikmed Andres Arend (35810082733), Ivo Kolts (35702072718), Rai-Hiio Mikelsaar (33910122714), Helle Tapfer (43711262719), Helje Kaarma (43304152738), Marge Soom (46605310269)
761. Seiklusklubi Krokodill, reg.-kood 80165560, Ööbiku 19 Tartu 50404, juhatuse liikmed Piret Eit (47104062741), Hannes Aaresild (38401272809), Ardo Lemberpuu (38311272723)
762. Mittetulundusühing Campanella, reg.-kood 80165703, Kirde 1 Elva 61506, juhatuse liikmed Alo Rebane (36408302743), Tiia Kuresoo (45604232776), Helle Müller (46302142716), Tuuli Viljar (46507042730), Rein Kuresoo (35908212713)
763. EESTI BREIKTANTSU LIIT, reg.-kood 80165904, Kuperjanovi 44-3 Tartu 50409, juhatuse liige Toomas Lill (36312222711)
764. Korteriühistu Rõngu Aia 5, reg.-kood 80178568, Aia 5 Rõngu alevik, Rõngu vald, Tartumaa 61001, juhatuse liikmed Kaupo Lõhmus (36802282797), Lea Laaspere (46606295232), Raivo Kork (35705082729)
765. Mittetulundusühing Toonekurg, reg.-kood 80178692, Ülase 19 Jõgeva 48303, juhatuse liikmed Margus Mitt (36012012749), Jane Mitt (48210012750)
766. MTÜ Karksi Racket, reg.-kood 80179154, Niidu 2 Karksi-Nuia, Karksi vald 69103, juhatuse liikmed Mats Tõhk (36808126037), Heinari Reinbach (36611186010), Enn Kunglamäe (36703306029), Martin Elming (38507136012)
767. Mittetulundusühing Loitsuke, reg.-kood 80179510, Köleri 28 Suure-Jaani, Suure-Jaani vald 71503, juhatuse liikmed Elina Sassiad (47302044946), Eda Saaremets (46506216018), Anu Kivi (46911206024)
768. Mittetulundusühing Kärstna Külaliikumine, reg.-kood 80179800, Kärstna küla, Tarvastu vald, Viljandimaa 69702, juhatuse liikmed Märt Tomp (36109276038), Rein Anton (37210302714), Anu Roht (45807016051), Liana Anton (47112012711), Ly Kirt (45802096038)
769. Mittetulundusühing Majala Külaselts, reg.-kood 80186355, Majala küla, Konguta vald, Tartumaa 61201, juhatuse liikmed Olev Toompalu (33809202726), Tõnu Kraus (35705132722), Sirje Viljamaa (45003022723)
770. MTÜ Spordiklubi Rüütel, reg.-kood 80186734, Ringtee 75A Tartu 50105, juhatuse liige Oleg Priimak (37106132768)
771. Rõsna Külaselts, reg.-kood 80186786, Rõsna küla, Mikitamäe vald, Põlvamaa 64301, juhatuse liikmed Ivo Laanetu (33907216518), Jüri Raiv (35412016518), Eve Ämarik (43901066534), Hele Raiv (46401246523), Aita Palolill (45102266518)
772. Keskasula 2 Korteriühistu, reg.-kood 80190078, Keskasula 2 Kuremaa alevik, Jõgeva vald, Jõgevamaa 48303, juhatuse liikmed Eduard Noormägi (38403092723), Lemmi Kohtring (47104292752), Enno Einberg (34407202739)
773. Marani Haldusklubi, reg.-kood 80190380, Soinaste küla, Ülenurme vald, Tartumaa 61701, juhatuse liikmed Veiko Pozdnjakov (37004212747), Meelis Teder (36601302714), Alla Pae (46507032712)
774. Korteriühistu Narva mnt 107, reg.-kood 80190428, Narva mnt 107 Tartu 51008, juhatuse liikmed Raido Kangur (37905112740), Martin Kruus (37502180234)
775. mittetulundusühing Kvaliteetne ja Säästlik Elukeskkond, reg.-kood 80190871, Tamme pst 64c Tartu 50405, juhatuse liige Alari Avamägi (37401042719)
776. mittetulundusühing Vanameistrid, reg.-kood 80190919, Kesa 51 Tartu 50115, juhatuse liikmed Tambet Lepp (38002292740), Simmo Parts (37405232734)
777. Mittetulundusühing Variant Kaks, reg.-kood 80190995, Aardla 140-31 Tartu 50415, juhatuse liige Laivi Pilt (46605152714)
778. mittetulundusühing Piirilinna Bigbänd, reg.-kood 80194320, Kesk 22 Valga 68203, juhatuse liikmed Tanel Soovares (37912185725), Tanel Tiirats (37802155724), Sven Udras (37712115725), Teet Radsin (35211305717)
779. Sõmerpalu võrkpalliklubi, reg.-kood 80194633, Heki 2-19 Sõmerpalu alevik, Sõmerpalu vald, Võrumaa 66601, juhatuse liikmed Kalmer Kaiv (36009206533), Urmas Rehe (36811232750), Uno Kangro (36710256515)
780. mittetulundusühing Külateed, reg.-kood 80200249, Sangaste alevik, Sangaste vald, Valgamaa 67001, juhatuse liige Tõnu Saarman (34805160282)
781. ÜHENDUS RAND JA SAARED, reg.-kood 80200322, Pargi 27-9 Jõgeva 48303, juhatuse liikmed Gert Liesment (38212190253), Elo Muuli (46610182736)
782. mittetulundusühing Tantsu- ja Moestuudio Caprice, reg.-kood 80200463, Raeremmelga 3 Tartu 51011, juhatuse liikmed Enno Pille (37506242727), Vivika Daniel (47908212740), Karin Toom (47901112710)
783. Mittetulundusühing Luke Külakeskus, reg.-kood 80200776, Luke küla, Nõo vald, Tartumaa 61601, juhatuse liikmed Anne-Ly Martinson (47601185719), Irja Adder (46806072777), Marina Leino (46611182741), Katrin Laoväli (48312262711), Merike Lillevere (46008302721), Mehis Bulak (37211112736), Eve Aunamägi (48511042763)
784. ANNIMATSI PILJARDIKLUBI, reg.-kood 80200888, Annimatsi Sihva küla, Otepää vald, Valgamaa 67301, juhatuse liikmed Aarne Raid (35706185731), Toomas Kont (37012152719)
785. Rakvere Elu Sõna Kogudus, reg.-kood 80200925, Jaama pst 21 Rakvere 44311, juhatuse liikmed Maarja Võrk (47201032763), Villy Võrk (37303295216), Sigmar Reinvart (37304095213)
786. MTÜ Kultuuriprojekt, reg.-kood 80203310, Kastani 24 Viljandi 71017, juhatuse liikmed Mart Saar (35911226013), Tiit Kalmet (36901136012)
787. Korteriühistu Litter Peeter, reg.-kood 80203823, Uus 22 Viljandi 71007, juhatuse liikmed Urve Palgi (46210286010), Ülle Nõgesmaa (46011236018), Karmen Mitt (47611132719)
788. Klubi Kaente, reg.-kood 80203875, Supsi 2 Supsi küla, Kõpu vald, Viljandimaa 71201, juhatuse liikmed Ave Lehesmets (48312136019), Kadri Green (48611246025)
789. Puurmani Spordiklubi Jaks, reg.-kood 80208051, maja 36-9 Puurmani alevik, Puurmani vald, Jõgevamaa 49001, juhatuse liikmed Rauno Kuus (37903192720), Aarne Maisväli (36310262736), Ain Altermann (38404012738), Toomas Kangro (38207212715), Aivar Lankov (38309282766)
790. NOOR SUPILINN MTÜ, reg.-kood 80214181, Oa 24 Tartu 51008, juhatuse liikmed Mait Hando Raun (36309110212), Priit Viitkar (37007192713)
791. Mittetulundusühing Eesti Loova Foto Keskus, reg.-kood 80214896, Tamme pst 10 Tartu 50403, juhatuse liikmed Märten Kross (37006210284), Tiit Lepp (37008142716)
792. Jõgeva Lauatenniseklubi, reg.-kood 80214962, Aia 2 Jõgeva 48306, juhatuse liikmed Toivo Kuusk (34906102765), Kajar Lember (37609166011), Anne Pern (45301292728)
793. korteriühistu Kevadkünd, reg.-kood 80217222, Kevade 2c-2 Viljandi 71014, juhatuse liikmed Enn Tampere (34111076021), Aldo Härmas (34005126016)
794. Valga Jazz Klubi, reg.-kood 80219379, Muru 12 Valga 68203, juhatuse liikmed Ants Loos (35005115711), Peeter Sitik (35407075725), Olev Kaasik (35603085718), An¸elika Hoolma (46403025717), Jüri Teder (36405092762), Tanel Soovares (37912185725), Tauri Soovares (37912185736)
795. korteriühistu Tehase 15, reg.-kood 80219706, Tehase 15 Tartu 50107, juhatuse liige Jaak Kliimask (36507042740)
796. mittetulundusühing KODUVALD KAMBJA, reg.-kood 80219735, Pirnaku talu Pulli küla, Kambja vald, Tartumaa 62001, juhatuse liikmed Olavi Topmann (36911222746), Taivo Prants (36605132710)
797. Mittetulundusühing Eesti Tööküsimuste Keskus, reg.-kood 80223464, N.Triigi 3 Tartu 51011, juhatuse liige Eero Mikenberg (37311062724)
798. Propaganda meedia- ja kultuuriühing, reg.-kood 80229171, Salme 43-2 Tartu 50106, juhatuse liikmed Ragnar Kruusimaa (38109044714), Mark Kuslapuu (38409270343)
799. Mittetulundusühing MC IronButt Estonia, reg.-kood 80229248, Ränikivi 8 Tartu 50403, juhatuse liikmed Janek Ottis (37004190247), Marti Hääl (37210100349), Tarmo Kinkar (36306182730), Raivo Kütt (36305310248), Andres Räim (36211082711)
800. mittetulundusühing Arenduspartner, reg.-kood 80229461, Võru 55 Tartu 50111, juhatuse liige Piret Prüssel (47702174712)
801. mittetulundusühing Valga lauatennise ja koroona klubi, reg.-kood 80229544, J.Kuperjanovi 66-45 Valga 68207, juhatuse liige Dmitri Malõ¨ev (36802155717)
802. korteriühistu Kavastu 5, reg.-kood 80232090, maja 5 Kavastu küla, Luunja vald, Tartumaa 62202, juhatuse liikmed Veera Vei (43609150015), Raili Padar (46508142730)
803. MTÜ Põlva Eksperimentaalteater, reg.-kood 80232173, Kesk 15 Põlva 63308, juhatuse liikmed Rivo Veski (38907106526), Anni Haavakats (48710026531), Kati Kirikal (48602252720), Reno Veski (39101306524), Kadri Luik (48611036529)
804. Mittetulundusühing MPJ Projekt, reg.-kood 80232248, Ülejõe 29-8 Puurmani alevik, Puurmani vald, Jõgevamaa 49001, juhatuse liikmed Priit Roomet (38409272740), Janar Liivat (38110302757), Mattis Jürimäe (38611272754)
805. Mittetulundusühing Giclee, reg.-kood 80232776, Riia 140 Tartu 51014, juhatuse liige Kaido Metsa (36310252722)
806. Tsik(l)iklubi Motor Dorpatensis, reg.-kood 80237176, N.Triigi 7 Tartu 51011, juhatuse liikmed Henri Järv (38412262713), Madis Järv (35410182716), Maris Järv (47908252713)
807. Mittetulundusühing Ettevõtlusabi, reg.-kood 80237414, Võru 55 Tartu 50111, juhatuse liige Piret Prüssel (47702174712)
808. Vardi Küla Selts MTÜ, reg.-kood 80237756, Liivaku talu Vardi küla, Pärsti vald, Viljandimaa 71102, juhatuse liikmed Enno Parik (34207176012), Arvi Sander (36303316024), Vägilen Juhanson (36804216016), Pille Ardel (46210046014), Andres Voll (36507106013)
809. Mittetulundusühing Suislepa Puhkekeskus, reg.-kood 80237839, Suislepa küla, Tarvastu vald, Viljandimaa 69703, juhatuse liige Aare Sild (36705066019)
810. mittetulundusühing Uusvada Potiseto, reg.-kood 80240474, Uusvada küla, Meremäe vald, Võrumaa 65302, juhatuse liikmed Krista Leipsig (47210024226), Sirje Rump (46905142738)
811. Korteriühistu Otepää Pärna 16, reg.-kood 80240534, Pärna 16 Otepää, Otepää vald 67404, juhatuse liikmed Mati Paavel (35408085726), Valdo Pilve (36410150224), Ülo Jürgenson (34803305717)
812. Valga Ettevõtlusinkubaator, reg.-kood 80240965, Kesk 11 Valga 68205, juhatuse liikmed Anneli Kattai (47210015728), Elo Mets (47711292737)
813. Keskkonnaajaloo Ühing, reg.-kood 80244124, Veski 32 Tartu 51014, juhatuse liikmed Kersti Kihno (46306070308), Marge Konsa (47304272722), Liisi Jääts (47109272719)
814. MITTETULUNDUSÜHING ALA KÜLA ARENDUSSELTS, reg.-kood 80244992, Ala küla, Helme vald, Valgamaa 68501, juhatuse liikmed Enno Vijar (36708305721), Kalle Vister (36206145723), August Paju (36108316010)
815. Mittetulundusühing FundExpert, reg.-kood 80248101, Riia mnt 79-2 Viljandi 71009, juhatuse liige Janis Jaansoo (37012256016)
816. Mittetulundusühing LOHUARU, reg.-kood 80248398, Pärnu mnt 16 Viljandi 71012, juhatuse liikmed Teet Vainola (34706084715), Taavi Vainola (34402176015), Tarmo Vainola (36811236029)
817. Mittetulundusühing "Võhma Rahvakool", reg.-kood 80248464, Kauba 1 Võhma 70601, juhatuse liikmed Kersten Kattai (38508146024), Enna Tikas (46102264256), Laima Kuusmaa (47502146015)
818. Mittetulundusühing Klubi Võru Ekstreem, reg.-kood 80248642, Kreutzwaldi 43-4 Võru 65610, juhatuse liikmed Sten Mets (38807286552), Rauno Kikkas (38812016525), Lauri Landson (38704026535), Taavi Kivirand (38812256521), Siim Tolsting (38812236529)
819. Mittetulundusühing Õnniste Krossirada, reg.-kood 80253369, Tääksi küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa 70402, juhatuse liikmed Tiia Mikson (45302066013), Peeter Mikson (35209176024)
820. Korteriühistu Kruusaaugu, reg.-kood 80253583, Tartu mnt 6 Alatskivi alevik, Alatskivi vald, Tartumaa 60201, juhatuse liikmed Marita Kubantseva (47002092749), Enn Lõhmus (36503212766), Einar Laretei (35810222736)
821. Eesti Rotikasvatajate Selts, reg.-kood 80253778, Anne 32-73 Tartu 50604, juhatuse liikmed Berit Tein (48603242751), Birgit Tallmeister (48401270304)
822. Loomeühendus Kuldloit, reg.-kood 80253821, Kaaru küla, Mooste vald, Põlvamaa 64605, juhatuse liikmed Ilme Kuld (43810100233), Riho Kuld (33605100232)
823. Autoklubi Value Club, reg.-kood 80257204, Nõva 15-1 Tartu 50106, juhatuse liikmed Elar Vengerfeldt (38302252721), Doris Sarapuu (48909112719), Meriliis Aas (48610182729), Lauri Täpsi (38611292735), Meelis Haav (38702182748)
824. Korteriühistu Kaarlijärve 18, reg.-kood 80257279, Kaarlijärve küla, Rannu vald, Tartumaa 61104, juhatuse liige Rainer Juhkam (37310266011)
825. Mittetulundusühing MR Racing Team, reg.-kood 80257492, Tartu 7-4 Tõrva 68606, juhatuse liige Maido Ruusmann (38306275735)
826. ÜHING TASAKAALUSTAJAD, reg.-kood 80257534, Mõisanurme küla, Puhja vald, Tartumaa 61301, juhatuse liikmed Marika Kangro (47101162721), Tõnu Hallik (33804252747)
827. Mittetulundusühing Suitsuvaba Eesti, reg.-kood 80257575, Staadioni 30B Tartu 51008, juhatuse liikmed Kaarel Isak (38107252718), Risto Aaver (38007192764)
828. Mittetulundusühing Kraavi tee, reg.-kood 80257612, Kraavi tee Lohkva küla, Luunja vald, Tartumaa 62211, juhatuse liikmed Õie Sarapuu (45710202731), Irina Sapat¨uk (47307142754), Kajar Saarejõe (37601162746)
829. Mittetulundusühing Lõunagalerii, reg.-kood 80257724, Riia 140a Tartu 51014, juhatuse liige Kaido Metsa (36310252722)
830. MTÜ PUURMANI GÜMNAASIUMI VILISTLASKOGU, reg.-kood 80257807, Tartu mnt 1 Puurmani alevik, Puurmani vald, Jõgevamaa 49014, juhatuse liikmed Kristo Piiroja (38210052733), Helar Niilo (38412252745), Kristi Vahtra (47802272760), Marika Pensa (47308142748), Sven Rumvolt (36811022720)
831. Saluselts MTÜ, reg.-kood 80258563, Tartu mnt 27a- 6 Elva 61501, juhatuse liikmed Juhan Remmet (38910014720), Inna Remmet (46408054722), Olaf Puurits (33304272724)
832. MTÜ Käätso küla arengu selts, reg.-kood 80260713, Kreutzwaldi 118-1 Võru 65604, juhatuse liikmed Kaja Kunz (46310186519), Kari Kadak (38202016525)
833. MTÜ Kaloga küla elo edenduse selts, reg.-kood 80260850, Luha 29-29 Võru 65607, juhatuse liikmed Mariliis Loos (48703266538), Kari Kadak (38202016525)
834. Ülenurme Kultuuri ja Hariduskeskus, reg.-kood 80262234, Pargi 2 Ülenurme alevik, Ülenurme vald, Tartumaa 61714, juhatuse liige Kalev Lindal (36205182722)
835. KAMBJA VABAAJA SELTS, reg.-kood 80262279, Võru mnt 4a Kambja alevik, Kambja vald, Tartumaa 62001, juhatuse liige Gert Prants (38311202718)
836. Mittetulundusühing Beagle Tõuühing, reg.-kood 80262949, Vardja küla, Laheda vald, Põlvamaa 63011, juhatuse liikmed Ramon Rõbakov (37511016542), Kaja Tiido (47108066553), Maiu Rõbakov (47106186522), Kristel Tintso (47209206515)
837. mittetulundusühing ORAVAMÄGI, reg.-kood 80266462, Kolepi küla, Võru vald, Võrumaa 65520, juhatuse liikmed Ester Alström (45612246514), Elar Sarik (37607276515), Ülo Jagomäe (34906156515)
838. Tagula Külaselts, reg.-kood 80266781, Ande 1 Tagula küla, Tõlliste vald, Valgamaa 68316, juhatuse liikmed Eve Tiisler (46805015710), Kaupo Kutsar (37205155727)
839. Mittetulundusühing Mustvee Arenduskeskus, reg.-kood 80266864, Pihkva 105a Mustvee 49604, juhatuse liige Sergei Krivonogov (38505162743)
840. Viljandi Kunstiklubi, reg.-kood 80266918, Tallinna 5 Viljandi 71020, juhatuse liikmed Teet Lindma (34811046010), Monika Hint (46901226535)
841. Visusti Külaelu Selts, reg.-kood 80266982, Alttoa talu Visusti küla, Palamuse vald, Jõgevamaa 49224, juhatuse liikmed Terje Ridari (47305090267), Margus Palmsaar (36912110330)
842. Mittetulundusühing Tervise Varaait, reg.-kood 80270204, Ülase 11A Tartu 50412, juhatuse liikmed Riho Sauk (35503092710), Marika Rääk (46401182720)
843. "Mittetulundusühing Jalgpallipark", reg.-kood 80270334, Ringtee 60 Tartu 51014, juhatuse liikmed Jüri Mälk (38210116013), Meelis Vool (37203142741), Norbert Hurt (38304162721)
844. Mittetulundusühing Boonus Bowling Club, reg.-kood 80270570, Riia mnt 52 f Viljandi, juhatuse liikmed Viljar Mandri (38403226021), Kaido Heinsalu (38203286013), Maris Vare (48312026028), Eduard Tani (37211106042), Jorgan ¦effer (38212316035)
845. Mittetulundusühing Savikodu, reg.-kood 80270794, Palo talu Rebaste küla, Kanepi vald, Põlvamaa 63120, juhatuse liikmed Riina Klais (48207086022), knut Klais (37109246522)
846. Eesti Rahvaspordi Liit, reg.-kood 80270819, Veeriku 9 Tartu 50407, juhatuse liige Marti Soosaar (37712032716)
847. Puide Külaselts, reg.-kood 80270825, Pallo talu Puide küla, Hummuli vald, Valgamaa 68411, juhatuse liikmed Ants Kirsipuu (33809130290), Maimu Kurvits (45004305712), Kalmer Maasik (37001215712)
848. Mittetulundusühing RXS, reg.-kood 80270914, Aleksandri 7-4 Tartu 51004, juhatuse liikmed Oliver Sepp (38608100300), Frants Kuhlberg (38412092722)
849. VAIBLA VEESELTS, reg.-kood 80271026, Suvila Vaibla küla, Kolga-Jaani vald, Viljandimaa 70303, juhatuse liige Rauno Aaslaid (37403284219)
850. Mittetulundusühing Helesinine Planeet, reg.-kood 80275604, Mõisavahe 25-13 Tartu 50707, juhatuse liikmed Ilona Piirimägi (48003082749), Janek Ruus (38004064210)
851. Korteriühistu Osula 1, reg.-kood 80276029, Osula küla, Sõmerpalu vald, Võrumaa 66602, juhatuse liikmed Raili Parker (47101306527), Kuldar Kuslapuu (38105216516)
852. mittetulundusühing Pargi-Tamme, reg.-kood 80276041, Uue-Antsla küla, Urvaste vald, Võrumaa 66501, juhatuse liikmed Kristina Varend (46903226512), Helle Varend (44611276517)
853. Keskkonnakaitse Ühing, reg.-kood 80279157, Pööra küla, Puurmani vald, Jõgevamaa 49010, juhatuse liikmed Jüri Põlts (37703040331), Eero Saar (37503042766), Ave Märjama (47309142720), Katrin Joost (48107290328)
854. mittetulundusühing Tõrva Kinomuuseum, reg.-kood 80279252, Valga 6 Tõrva 68606, juhatuse liikmed Erik Nigola (36209150226), Sirje Luther (47007315716)
855. Mittetulundusühing Päikeseratas, reg.-kood 80279312, Vanemuise 33 Tartu 51014, juhatuse liikmed Maris Loo (45903172714), Maila Lubi (48306302713), Vallo Reimaa (36105082245), Siim Värv (38304242724)
856. Mittetulundusühing Otepää Kõndijad, reg.-kood 80279341, Munamäe 16-9 Otepää, Otepää vald 67403, juhatuse liikmed Veronika Kivimäe (47106242727), Gerli Müür (47702126018), Jana Mae (46909062733), Reet Tiido (47005265724), Kaie Põldma (46912275723)
857. mittetulundusühing CBC Europe, reg.-kood 80279393, Tammekuru 9a Tartu 50403, juhatuse liikmed Jaanus Prost (38807192745), Lauri Talumäe (38806292773)
858. MITTETULUNDUSÜHING JAAGUR JA PARTNERID, reg.-kood 80279430, Vasara 25A-55 Tartu 50109, juhatuse liige Ere Jaagu (47502212731)
859. Sarja Külaselts, reg.-kood 80279453, Tihase talu Sarja küla, Abja vald, Viljandimaa 69407, juhatuse liikmed Marina Murdla (47604024221), Milvi Tihane (46102166015), Taimi Buström (45704160266)
860. Kunglarahva Külaselts, reg.-kood 80279832, Rääbise küla, Torma vald, Jõgevamaa 48516, juhatuse liikmed Vello Porro (36412202744), Tiina Mölder (46901242212), Anu Tarum (47204172790)
861. Mittetulundusühing Hajaenergia Labor, reg.-kood 80279909, Vana- Tuuliku talu Lutike küla, Palupera vald, Valgamaa 67504, juhatuse liige Urmo Lehtveer (37112220223)
862. MTÜ Koolitus- ja Arengukoda, reg.-kood 80284299, Tammelehe 18-2 Tartu 50414, juhatuse liikmed Andrus Stokmann (37201224227), Eilika Mölder (48207192766)
863. Mittetulundusühing Päiksi, reg.-kood 80284394, Kaldala talu Päiksi küla, Alatskivi vald, Tartumaa 60201, juhatuse liikmed Jaanus Knude (37606192726), Martin Vahi (38910172752)
864. Mittetulundusühing SAARE, reg.-kood 80284483, Saare talu Kähri küla, Põlva vald, Põlvamaa 63209, juhatuse liige Lauri Linnus (38210246520)
865. Mittetulundusühing Probabilis, reg.-kood 80284721, Laulupeo pst 7-3 Tartu 51006, juhatuse liikmed Andres Elken (37001162717), Agnes Tilkson (47307046518), Anete Elken (49005112718)
866. Kallaste kala ja kalaturismi selts, reg.-kood 80284968, Võidu 122 Kallaste 60104, juhatuse liikmed Helmi ¦ibalova (45606114912), Natalia Bogoslavskaja (46908302748)
867. Korteriühistu Kastani 125, reg.-kood 80286157, Kastani 125 Tartu 50410, juhatuse liikmed Margit Saar (46708094726), Margus Plakso (37505036539)
868. Mittetulundusühing Annioja Maaparandusühistu, reg.-kood 80286252, Anni talu Järveküla küla, Tarvastu vald, Viljandimaa 69701, juhatuse liikmed Aare Ralja (36806206019), Arvo Märtson (35402266016)
869. Mittetulundusühing Kunnalumbi, reg.-kood 80286298, Härjanurme küla, Puhja vald, Tartumaa 61303, juhatuse liikmed Kersti Variksaar (47003256519), Jaanus Variksaar (36901066517)
870. MTÜ Aarna Hobiklubi, reg.-kood 80286329, Marga A-58 Aarna küla, Põlva vald, Põlvamaa 63203, juhatuse liikmed Kersti Truu (47712154918), Klarika Joosep (48607256537), Meelis Ainsoo (37712014918)
871. korteriühistu Räpina Sireli 2, reg.-kood 80286571, Sireli 2 Räpina, Räpina vald 64505, juhatuse liige Urmas Vürst (36902266512)
872. Spordiklubi T&T, reg.-kood 80286619, Piiri 7 Viljandi 71012, juhatuse liikmed Toomas Virkus (36707080355), Tõnis Laur (37509246011)
873. MTÜ Aarna Külaselts, reg.-kood 80286631, maja 9-9 Aarna küla, Põlva vald, Põlvamaa 63203, juhatuse liikmed Meelis Ainsoo (37712014918), Erki Rüütli (37105206529)
874. Taevaskoja Rahvusvaheline Noortekeskus, reg.-kood 80286772, Neitsikoopa tee 3 Taevaskoja küla, Põlva vald, Põlvamaa 63202, juhatuse liikmed Ain Kaha (35911032739), Kalev Pikaru (35506250289), Marten Pikaru (38311020247), Aron Mitt (37710025738)
875. Mittetulundusühing Loov Porgand, reg.-kood 80286861, Õnne 19-6 Tartu 50114, juhatuse liikmed Priit Pajos (37109154921), Pille Pajos-Erdfeldt (46912276524)
876. MTÜ Kingo turismi ja vabaajakeskus, reg.-kood 80287004, Uderna küla, Rõngu vald, Tartumaa 61516, juhatuse liikmed Rainer Kartau (37502192774), Ragnar Kartau (37203242758)
877. Mittetulundusühing Kärde, reg.-kood 80292175, Vaikne 14 Tartu 50303, juhatuse liige Argo Ratassepp (37311142738)
878. mittetulundusühing Tartu IT, reg.-kood 80292181, Vanemuise 63-11 Tartu 50410, juhatuse liikmed Janar Haidak (38011096523), Madis Kauts (38101070240)
879. mittetulundusühing Eesti Koda, reg.-kood 80299272, Tähe 50-3 Tartu 50103, juhatuse liige Viivi Kütt (45012162723)
880. Judoklubi TOSS, reg.-kood 80299438, Ehitajate 1-12 Viljandi 70101, juhatuse liikmed Reigo Toss (38409296045), Künter Rothberg (38403136011)
881. Mittetulundusühing R.Brigade, reg.-kood 80301945, Paju 16 Võru 65610, juhatuse liikmed Jüri Luik (35402016514), Igor Nikandrov (36812286549)
882. MTÜ NOPE, reg.-kood 80303660, Laeva küla, Laeva vald, Tartumaa 60608, juhatuse liikmed Gerli Vesi (49102192735), Eveli Lass (48504112748), Karmen Kukk (49012022729), Kerli Humal (49112112721), Innar Hannus (38303312737)
883. mittetulundusühing Bruno Boy's kennel, reg.-kood 80306894, Ratassepa talu, Lembevere küla Konguta vald, Tartumaa 61208, juhatuse liikmed Hardi Tarto (37207042755), Lolyta Tilga (46607172771)
884. Mittetulundusühing Valgamaa loodus- ja kultuuriturism, reg.-kood 80309556, Leigo Talu Lutike küla, Palupera vald, Valgamaa 67504, juhatuse liikmed Triin Tähemaa (48011182738), Seija Annikki Väisänen (45711270094), Tiiu Tamm (48305025728)
885. Mittetulundusühing Nõrga Iluaed, reg.-kood 80309869, Metsküla, Nõrga talu Suure-Jaani, Suure-Jaani vald 71302, juhatuse liikmed Krista Kukk (46704246024), Toomas Kukk (36508016015)
886. Sihtasutus Valuoja Põhikooli Arengufond, reg.-kood 90004467, Hariduse 2 Viljandi 71020, juhatuse liikmed Matti Orav (37906015719), Katrin Tensing (47006036018), Tõnu Kaasik (36305236013)
887. SIHTASUTUS INIMÕIGUSTEKAITSE FOND, reg.-kood 90006325, Pikk 14 Tartu 51013, juhatuse liige ¦ahla Jussifova (46506222734)
888. sihtasutus PEIPSI KOGUKONNA FOND, reg.-kood 90007690, Peatskivi küla, Alatskivi vald, Tartumaa 60216, juhatuse liige Laine Knude (44707212745)
889. Sihtasutus Legal Advocacy Foundation, reg.-kood 90008034, Kooli 1a Tartu 50409, juhatuse liige Michael John Gallagher (35509020370)
890. SIHTASUTUS GEDIMINAS, reg.-kood 90011355, Kastani Kobruvere küla, Suure-Jaani vald, Viljandimaa 71306, juhatuse liige Raido Roman (38711226024)
891. Sihtasutus Tulimäe, reg.-kood 90011467, Rannu alevik, Rannu vald, Tartumaa 61120, juhatuse liige Tõnis Kaaver (39301102710).